מוכנה למילאנו: מכבי ת''א דרסה 70:88 את הרצליהאבו פאני: ''אירופה? בעונה הבאה נילחם על אליפות''שלוש בראש: מכבי חיפה ניצחה 1:3 את הפועל חדרהדראפיץ': ''לא בכל יום נוחת בארץ שחקן כמו בצ'יראיי''צמד ובישול לבצ'יראיי, 1:4 למכבי נתניה על מכבי פ''תבכר: ''אנחנו בתקופה לא קלה - ונצא ממנה רק ביחד''הריצה המרשימה נמשכת: 1:4 לפיורנטינה על ספאלג'ירונה הדהימה 1:2 את ריאל מדריד, ראמוס הורחקפלקושצ'נקו: ''רוצה להחזיר את מכ' חיפה לימים היפים''מרשים: מארו טפרי שבר את השיא הישראלי במרתון
גיא פניני ושחקני חולון בהדלקת הנרות (לירון מולדובן, יח''צ)

ביקור החג המרגש של הפועל חולון

שבת | | 10:00    מאת מערכת ישראל ספורט

רגע לפני הקרב הגדול מול הפועל ירושלים ב''פיס ארנה'', הסגולים של דן שמיר הגיעו להפנינג חנוכה חגיגי בביה''ס ''הרצפלד'' לחינוך מיוחד בעיר. זוהי השנה החמישית ברציפות שחולוניה מגיעה לביקור המסורתי

הפועל חולון תפגוש הערב (שבת 20:30) את הפועל ירושלים לקרב מרתק רגע לפני תום הסיבוב הראשון בליגת העל בכדורסל. השבוע לקחה הקבוצה פסק זמן מההכנות למשחק והגיעה לבית הספר הרצפלד בעיר להפנינג מיוחד לחנוכה .

דן שמיר במהלך הביקור (לירון מולדובן, יח''צ)
דן שמיר במהלך הביקור (לירון מולדובן, יח''צ)
ג'ו אלכסנדר במהלך הביקור (לירון מולדובן, יח''צ)
הרצפלד הינו בית ספר המונה כ-90 ילדים ובני נוער בגילאי 6 עד 21 בעלי מחלות ניווניות ושיתוק מוחין שחלקם הגדול נעזר בכסאות גלגלים. ההפנינג שקיימה הקבוצה כלל הצגת שחקנים, הדלקת נרות, חלוקת שי מיוחד לילדים וגולת הכותרת - יום ספורט משותף לילדים ולשחקני הקבוצה שהעניקו בסיום מדליות מיוחדות לכל ילדי בית הספר. 

הביקור המסורתי (לירון מולדובן, יח''צ)
הביקור המרגש (לירון מולדובן, יח''צ)
בפעם החמישית ברציפות (לירון מולדובן, יח''צ)
ההתרגשות בקרב הילדים הייתה גדולה וכך גם בקרב השחקנים ואנשי הקבוצה בראשות הבעלים שלמה אייזיק. הביקור בהרצפלד הפך כבר למסורת במועדון וזאת השנה החמישית שהקבוצה מגיעה לשמח את הילדים. כמו כן התלוו לביקור נציגים מקבוצת שגריר, אחת מנותנות החסות של הפועל חולון שהעניקו אף הם שי מיוחד לילדים.

נגישות