דיווח חי: הגרלת שמינית גמר ליגת האלופותדיווח: ''אלברט סטייפנברח מועמד לאמן את מכבי חיפה''יורגן קלופ שוב שמט נקודות - וזעם על התקשורת בסיוםקטטה אלימה בחדר ההלבשה, מוריניו נפגע מבקבוק מיםמסי השווה את שיאו של מולר, ואלוורדה: ''נורמלי עבורו''אבידור חוזר להרכב, ניניס איחר לאימון ונזרק מהסגלהלם בעכו: ''זה היה המשחק החלש ביותר שלנו העונה''גוזלן: ''אנחנו שואפים ורוצים להגיע לפלייאוף העליון''נעים תקף את כליבאת: ''שחקן לא מחויב ולא ממושמע''בן ביטון: ''מה זה אלופת הסיבוב? מה זה ייתן לנו במאי?''
אבי לוזון עם אקי אבני (יח''צ)

בוקר של כיף בפ''ת למען עמותת ''כן אנחנו יכולים''

שלישי | | 11:00    מאת מערכת ישראל ספורט

אבי לוזון, מכבי פ''ת ונבחרת האמנים של ישראל קיימו אירוע מיוחד למען העמותה אשר שמה לעצמה למטרה לפעול למען ציבור נכים בישראל, לטפח ילדים, בני נוער ובוגרים עם צרכים מיוחדים

השבוע התקיים אירוע למען הקהילה, למען עמותת "כן אנחנו יכולים", עמותה שבשנתיים האחרונות מאומצת על ידי מכבי פתח תקווה והעומד בראשה אבי לוזון. האירוע פרי יוזמתם של אבי לוזון ואקי אבני העומד בראש נבחרת האמנים של ישראל בכדורגל, כלל בוקר של כיף למען ילדי העמותה.

אבי לוזון עם שחקני מכבי פ''ת (יח''צ)
האירוע כלל התכנסות בשעה 10:30 בבוקר, דברי פתיחה וכיבוד קל, כשאבי לוזון מברך על האירוע ועל החשיבות של הנתינה. לאחר מכן אקי אבני עלה ודיבר על האירוע ומשמעותו ובעצם על מהות נבחרת האמנים ופעילותה למען הקהילה:"זה לא מובן מאילו ואנחנו ברי מזל שקבלנו את הזכות לקחת חלק בפעילות למען הקהילה, פעילות למען אוכלוסיות שונות והיום למענכם הילדים, אנחנו באים לחזק ואתם אלו שמחזקים אותנו ועל כך תודה לכם".

האירוע החגיגי (יח''צ)
לאחר מכן נפרדה נבחרת האמנים משלושת מאמניה מהעונה הקודמת, אלי סודאי, נאור לוזון, ניב סידי בחלוקת מגני הוקרה לשלושת המאמנים ובברכת הסגל החדש שבראשו יעמוד שוער העבר הענק שביט אלימלך. עם תום הטקס, עלו שחקני נבחרת האמנים בר צברי, דניאל בן חיים ומן יהל לשיר, כשילדי העמותה אתם ובמקביל משחקונים משותפים של הילדים עם שחקני פתח תקווה ושחקני נבחרת האמנים של ישראל בכדורגל.  

האירוע החגיגי (יח''צ)
עמותת "כן אנחנו יכולים" הינה עמותה ייחודית אשר שמה לעצמה למטרה לפעול למען ציבור נכים בישראל, לטפח ילדים, בני נוער ובוגרים עם צרכים מיוחדים. העמותה פועלת למען הקניית איכות חיים עצמאית מקסימאלית, שיקום חברתי תעסוקתי וחינוכי. העמותה מטפחת אווירה חמה ואינטימית בין חבריה, מתוך ההשקפה כי אדם החווה חוויות חיוביות ונעימות, יפתח דימוי עצמי חיובי, אשר יקל עליו להסתגל למציאות ולהתגבר על מכשולים. אנו מאמינים שאדם הזוכה לכבוד, להערכה, להתייחסות אישית ולמידה - יהיו לו הכוחות לצמיחה והיכולת לקחת אחריות על חייו העמותה פועלת על בסיס מתנדבים בלבד, אשר מאמינים בכל ליבם במטרות העמותה. אין אף נושא תפקיד בעמותה אשר מקבל שכר על פעילותו.

נגישות