ליגת האלופות חוזרת: 10 הגדולות בתולדות המפעלסבע: ''מחכה להרעיד את המדינה עם הפועל ב''ש''מומחי הווינר: מנצ'סטר סיטי תזכה בליגת האלופותצ'לסי והקונגרס היהודי העולמי נאבקים בגענותכספי הוצג בממפיס: ''יכולים לקרות פה דברים טובים''עאיד חבשי יהיה כשיר למכבי פ''ת, סומא יקבל דקותכץ: ''אנחנו קבוצה לוחמת'', אז'ובל: ''פתיחה חלומית''דן איינבינדר: ''חזרתי למקום שטבעי לי בו ונח לי בו''סגל: ''ההצעה הגיעה בתזמון הכי לא נוח בעולם''אלונה ברקת: ''שינינו את המדיניות כי לא התקדמנו''
חברי ליגה משלנו (רפי גבאי)

טורניר ''ליגה משלנו'' 3 יוצא לדרך

שלישי | | 10:30    מאת מערכת ישראל ספורט

הטורניר השנה ייערך בין היתר לזכרו של דרור אלינג ז''ל שהיה אחד הפעילים בקבוצה. שחקני עבר רבים יגיעו לשחק

טורניר ''ליגה משלנו'' יוצא היום (שלישי) לדרך במגרשי הגולאסו בקרית ים בבעלותם של רן בן שמעון ועידו שטראוס כאשר הטורניר השנה ייערך בין היתר לזכרו של דרור אלינג ז"ל שהיה אחד הפעילים בקבוצה שלנו. במהלך הטורניר ייערך טורניר פנדלים לשוער העבר גולן מלול עם פרסים מתנת: first index את הטורניר תנחה: מרסל כהן. 

קובי אסייג ורן בן שמעון (רפי גבאי)

השנה עברנו למתחם החדש בגולאסו הטורניר בחסות פיצה פדאל קרית חיים, bbb מרכז הכרמל וmsh  סוכניות לביטוח.  "ליגה משלנו" זאת קבוצת ספורט שעושה כבוד לעבר ועשתה לא מעט משחקים לזכר:אבי רן,מנו שוורץ,טורקו,ניצן שירזי,שון כרמלי ועוד. המסורת ממשיכה גם השנה כאשר באים שחקני עבר לשחק והשנה: חי בן לולו, אבי תקווה, גולן מלול, גולן דרעי ועוד הפתעות. שופטים מהלאומית (אפי ודורון יואבוב).

דרור וקובי אסייג (רפי גבאי)

נגישות