ללא חמד וכיאל: ברייטון הביסה 0:3 את ווסטהאם בחוץהפועל ב''ש הרוויחה אשתקד כ-8 מיליון יורו מאירופהמוסקבה: דודי סלע הודח ברבע גמר של טורניר הקרמליןנשאר בסלובניה: קבהא האריך את חוזהו במאריבורמוצ''ש בליגת העל: מכבי תל אביב בחוץ מול גלבוע/גלילרק 2:2 להפועל ת''א בחדרה, 0:4 לכפ''ס על אחי נצרתהגולשת הצעירה מחופי בת ים: הכירו את ארין נחוםמוצ''ש בליגת העל: קרב האדומות בין הפ' ת''א לירושליםעמיר תורג'מן: ''רואה את המוטיבציה ויודע שהדרך נכונה''כנס ה-EPFL בישראל ננעל: ''מנסים לקדם את הארגון''
חברי ליגה משלנו (רפי גבאי)

טורניר ''ליגה משלנו'' 3 יוצא לדרך

שלישי | | 10:30    מאת מערכת ישראל ספורט

הטורניר השנה ייערך בין היתר לזכרו של דרור אלינג ז''ל שהיה אחד הפעילים בקבוצה. שחקני עבר רבים יגיעו לשחק

טורניר ''ליגה משלנו'' יוצא היום (שלישי) לדרך במגרשי הגולאסו בקרית ים בבעלותם של רן בן שמעון ועידו שטראוס כאשר הטורניר השנה ייערך בין היתר לזכרו של דרור אלינג ז"ל שהיה אחד הפעילים בקבוצה שלנו. במהלך הטורניר ייערך טורניר פנדלים לשוער העבר גולן מלול עם פרסים מתנת: first index את הטורניר תנחה: מרסל כהן. 

קובי אסייג ורן בן שמעון (רפי גבאי)

השנה עברנו למתחם החדש בגולאסו הטורניר בחסות פיצה פדאל קרית חיים, bbb מרכז הכרמל וmsh  סוכניות לביטוח.  "ליגה משלנו" זאת קבוצת ספורט שעושה כבוד לעבר ועשתה לא מעט משחקים לזכר:אבי רן,מנו שוורץ,טורקו,ניצן שירזי,שון כרמלי ועוד. המסורת ממשיכה גם השנה כאשר באים שחקני עבר לשחק והשנה: חי בן לולו, אבי תקווה, גולן מלול, גולן דרעי ועוד הפתעות. שופטים מהלאומית (אפי ודורון יואבוב).

דרור וקובי אסייג (רפי גבאי)

נגישות