ענבר: נלמד ונתקן טעויות תוך מתן גיבוי מוחלט לשופטיםשלושה ימים לפתיחת העונה: בני סכנין עברה בבקרהרכש חדש למחזיקת הגביע: שאפי סוליימאנוב חתם בב''שאיביץ': ''אנחנו מצפים לצרף 2-3 שחקנים נוספים בקרוב''חנה קנייזבה מיננקו העפילה לגמר הקפיצה המשולשתכריסטין פוליסיץ' מועמד ליונייטד, אובמיאנג בדרך לצ'לסימרגש: עיריית חיפה חנכה רחוב על שמו של ג'וני הרדיהגארד דסונטה ברדפורד חתם לשתי עונות בהפועל ב''ששב לישראל: אנטואן קונטה סיכם לשנתיים בהפועל ת''אמקום 24 לבר סולובייצ'יק, הערב: הגמר של פולונסקי
בדרך חזרה. דור פרץ (ישי נאמן)

הקאמבק מתקרב: דור פרץ על סף חזרה למכבי תל אביב

שבת | | 22:45    מאת חיים נתנאל

הקשר בן ה-27 עדיין מחזיק בכמה הצעות מחו''ל, אך צפוי לחתום רשמית מיד אחרי תשעה באב ולחזור לקדנציה שלישית במועדון נעוריו. החוזה ינוע סביב 550 אלף יורו נטו לעונה. גם יונתן כהן על הכוונת של הצהובים

דור פרץ בדרך חזרה למכבי תל אביב. בעשרת הימים האחרונים הואצו המגעים עם פרץ ועם סוכנו אבי נמני. העיכוב בימים האחרונים נבע מכך שנמני נסע למוסקבה לטפל בהעברת עדן קארצב לדינמו מוסקבה. הסוכן כבר שב לארץ לפני סוף השבוע ולמעשה סיכם עקרונית יחד עם השחקן והקבוצה שהחוזה ייחתם רק לאחר ט' באב. פרץ בן ה-27, עשה כל מאמץ להישאר באירופה אבל ההצעות שקיבל היו פחותות ממה שמכבי תל אביב הציעה לו. מכבי תל אביב שטחה בפניו חוזה שנכ בין 500 אלף ל-550 אלף יורו לעונה בחוזה לשלוש שנים עם אופציה לשנה נוספת .

צפוי לחתום. דור פרץ (ישי נאמן)
דור פרץ לא התלהב מההצעה שהציעה לו בלקפול מהצ'מפיונשיפ, שהייתה פחותה בהרבה מזו שהציעה לו מכבי תל אביב, בנוסף ללחץ שהפעילו עליו הקבוצה וגם המשפחה שרצתה אותו חזרה בישראל. הפנייה של מכבי תל אביב והדבקות שלה להחזיר אותו לשורותיה, במיוחד שהוא שחקן חופשי, עשו את שלהם והקשר נעתר לחזור לקדנציה שלישית. לבקשתו החוזה יחתם מיד אחרי ט' באב, אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון.

גם הוא על הכוונת. יונתן כהן (ישי נאמן)
על הכוונת של הצהובים גם יונתן כהן שהביע רצון לשוב לקבוצה לאחר שהבין שהמאמן ולאדן איביץ' הביע את רצונו לראות אותו חזרה בקבוצה ובהיותו שחקן כנף, אולי יוכל לשחרר את אחד מהשחקנים הזרים. הבעיה עם יונתן כהן שאיננו שחקן חיפשי וקבוצתו פיזה עדיין לא הגמישה את דרישתה למחיר של שני מיליון יורו תמורתו. גם אלי דסה הוזכר כמועמד לחזור, אך הוא מתכוון למצות עד תום האפשרות לשחק באירופה.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות