אברמוב לאוהדים: ''יחד נחזיר את בית''ר לקדמת הבמה''רשמית: נחתם ההסכם בין ברק אברמוב לבית''ר ירושליםבשל מחלה: דני אבדיה לא יטוס עם הנבחרת לגיאורגיהרכש ראשון למחזיקת הגביע: רוברט קרטר חתם בהרצליהמכה קשה לבני סכנין: מוחמד אבו יונס עוזב את הקבוצהעומר אגבדיש חתם ל-3 שנים נוספות בהפועל ירושליםמרקו טוצ'י נחת לבדיקות רפואיות, החוב לרודריגס כוסהבמכבי חיפה בטוחים: ''ההפסד הזה יעשה לנו רק טוב''לחץ כבד על אברמוב לחזור בו ולרכוש את בית''ר י-םברק בכר הודה: ''בשער השני איבדתי 10 שנים מהחיים''
שחקני בית''ר ירושלים חוגגים (דוברות המועדון)

ההכנות ממשיכות: 0:4 לבית''ר ירושלים על בקעת הירדן

שישי | | 12:03    מאת אודי קיסוס

בצל ההתפתחויות מחוץ למגרש, והרכישה המסתמנת של ברק אברמוב, הקבוצה של יוסי אבוקסיס ממשיכה בהכנות לעונה החדשה. צמד לסתיו נחמני. בקבוצה מתקשים לקבל ערבות להלוואה ומשוועים לסיוע מהעירייה

בצל ההתפתחויות מחוץ למגרש, ממשיך הצוות המקצועי של בית"ר ירושלים להמשיך ולתרגל את הסגל לקראת העונה שבפתח. הבוקר (שישי) פגשה החבורה של יוסי אבוקסיס את הפועל בקעת הירדן מליגה א' למשחק אימון, שהסתיים ב-0:4 באצטדיון בגבעת רם. כעת תצא הקבוצה ליומיים חופש ותחדש את האימונים אחרי תשעה באב.

כבר בדקה השביעית בית"ר עלתה יתרון, כאשר מקס גרצ׳קין קיבל כדור באגף שמאל, הגביה כדור מצוין בנגיעה וסתיו נחמני שם את הראש חזק וכבש את הראשון. בדקה ה-22, בר כהן קיבל כדור בתוך הרחבה ובעט לשער, השוער הדף ונחמני עט על הריבאונד וכבש את השני. במחצית הוחלף רובו של ההרכב, כאשר בדקה ה-50 התקפה נהדרת של בית"ר הסתיימה עם ערבוביה ברחבה, עדי יונה היה זריז מספיק לדחוק רגל ולהבקיע את השלישי. בדקה ה-75, חלאופילו האסלביינק גנב כדור מהגנת בקעת הירדן, הסיט לעבר יאן יוסופוב שכבש מקרוב.

הרכב הקבוצה שפתח את המשחק: רוי ששון, מקס גרצ'קין, חגי גולדנברג, אוראל דגני, אור זהבי, דנילו אספרייה, אופיר קריאף, אביאל זרגרי, בר כהן, ירדן שועה, סתיו נחמני.

שחקני בית''ר ירושלים חוגגים (דוברות המועדון)
בתוך כך, בית"ר ירושלים שוב מתרחקת מברק אברמוב. המכשול השלישי והאחרון בעסקה - קבלת הלוואה או ערבות להלוואה - עדיין לא נפתר בקשיים גדולים ונראה כי התשובה יכולה להגיע רק באמצעות סיוע מצד עיריית ירושלים. בעירייה מסבירים שנושא הערבות הוא בעייתי לסיוע ולא עובר ועדה, אך ינסו לייצר מפגש עם ברק אברמוב ואנשי הקבוצה כדי לנסות למצוא פתרונות.  בכל אופן, הזמן דוחק בבית"ר, שעד ל-10 בחודש היא צריכה לסיים את כל העיסקה עם ברק אברמוב ולעבור בוועדה להעברת זכויות ניהול.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות