שלושה ימים לפתיחת העונה: בני סכנין עברה בבקרהרכש חדש למחזיקת הגביע: שאפי סוליימאנוב חתם בב''שאיביץ': ''אנחנו מצפים לצרף 2-3 שחקנים נוספים בקרוב''חנה קנייזבה מיננקו העפילה לגמר הקפיצה המשולשתכריסטין פוליסיץ' מועמד ליונייטד, אובמיאנג בדרך לצ'לסימרגש: עיריית חיפה חנכה רחוב על שמו של ג'וני הרדיהגארד דסונטה ברדפורד חתם לשתי עונות בהפועל ב''ששב לישראל: אנטואן קונטה סיכם לשנתיים בהפועל ת''אמקום 24 לבר סולובייצ'יק, הערב: הגמר של פולונסקיליגה לאומית: מכבי רמת גן החתימה את עידן אלבר
הבעלים משה חוגג (דוברות בית''ר ירושלים)

ביהמ''ש אישר את הסכם הפשרה בין בית''ר והמשטרה

חמישי | | 17:08    מאת רועי ינקלוביץ ואדי חליאבין

חבל ההצלה של בית''ר ירושלים? הקבוצה מהבירה ומשטרת ישראל הגיעו להסכמות בדבר העברת המועדון לידיו של ברק אברמוב, ובית המשפט אישר אותן. נותרה סוגיית הערבות שאברמוב דורש - 10 מיליון ש''ח

חבל ההצלה של המועדון מהבירה בדרך להעברת הבעלות ממשה חוגג לברק אברמוב? נציגי בית"ר ירושלים ומשטרת ישראל הגיעו היום (חמישי) למתווה פשרה כפי שסוכם אמש בבית המשפט, כאשר ההסכם שנחתם בין הצדדים אושר על ידי השופט טל ענר. המתווה סוכם לאחר דיונים ארוכים ושתי ארכות שהעניק בית משפט השלום בראשון לציון.

כזכור, הצעת הפשרה של הנאמן עו"ד יצחק יונגר משמעותה כי כל רוכש פוטנציאלי של בית"ר ירושלים יעביר 5 מיליון שקלים ברגע העברת הבעלות, ועוד סכום של 5.25 עד 6 מיליון שקלים יועבר ב-24 תשלומים שווים החל מה-1 בספטמבר 2023, כאשר הערבות לכך יהיו תשלומי זכויות השידור של הקבוצה (שכבר משועבדים להתאחדות ומס הכנסה) זכויות הקניין וסימני המסחר של בית"ר.

לאחר שמתווה השפרה סוכם בין הצדדים, הוסר אחד המכשולים הגדולים בעסקה להעברתה של בית"ר. הסוגיה היחידה שעוד נותרה פתוחה היא הערבות שדורש אברמוב בגובה 10 מיליון ש"ח על הכספים שהוא צריך להעמיד כדי לקחת את המועדון. גם הנושא הזה נמצא בדרך לפתרון ונראה כי הצהובים-שחורים בדרך הנכונה להשלמת העברת הבעלות מידי משה חוגג לידי אברמוב.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות