רשמית: נחתם ההסכם בין ברק אברמוב לבית''ר ירושליםבשל מחלה: דני אבדיה לא יטוס עם הנבחרת לגיאורגיהרכש ראשון למחזיקת הגביע: רוברט קרטר חתם בהרצליהמכה קשה לבני סכנין: מוחמד אבו יונס עוזב את הקבוצהעומר אגבדיש חתם ל-3 שנים נוספות בהפועל ירושליםמרקו טוצ'י נחת לבדיקות רפואיות, החוב לרודריגס כוסהבמכבי חיפה בטוחים: ''ההפסד הזה יעשה לנו רק טוב''לחץ כבד על אברמוב לחזור בו ולרכוש את בית''ר י-םברק בכר הודה: ''בשער השני איבדתי 10 שנים מהחיים''גביע הטוטו: עירוני קריית שמונה ובני סכנין נפרדו ב-2:2
חסות חדשה (האתר הרשמי)

הפועל תל אביב חתמה על הסכם חסות עם ויגן פרנדלי

רביעי | | 09:42    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי 11 שנה, תוחלף החסות הראשית של האדומים בעסקה בשווי של כמיליון ש''ח. הסכום נאסף במסגרת תרומותיהם של אלפים. רמי כהן: ''הסיפור של שתי העמותות האלו דומה - בשני המקרים הן קמו מאהבה''

מהפכה בהפועל תל אביב ובענף הכדורסל הישראלי: לאחר 11 שנה, תוחלף החסות הראשית של הקבוצה, שתיקרא מעתה: הפועל "ויגן פרנדלי" תל אביב. הסכם החסות החדש, שנחתם בין האדומים ועמותת ויגן פרנדלי, הוא חיבור ראשון מסוגו בישראל בין שתי עמותות, שיפעלו יחד למען עתיד טוב יותר ותזונה בריאה יותר.

שווי העסקה ועלות החסות הראשית אשר נחתמה בין קבוצת הכדורסל הפועל ת"א ועמותת ויגן פרנדלי היא כמיליון שקלים, ובמהלך העונה הקרובה יפעלו יחד שתי העמותות לקידום אורח חיים בריא יותר וצמצום תזונה מן החי, הפוגעת באקלים ובבעלי החיים. יחד, צפויות העמותות לערוך מגוון רחב של פעילויות, ועל מדי השחקנים יתנוסס לוגו "ויגן פרנדלי". לאורך העונה מסרים בנושאי איכות סביבה וטבעונות יתנוססו על מדי הקבוצה, הפרקט, המסכים, במזנון האולם ובאירועים הקבוצה השונים.

עמותת ויגן פרנדלי הוקמה בשנת 2012, והפכה לבינלאומית עם סניפים באנגליה וארה"ב וחרתה על דגלה את קידום אורח החיים הטבעוני בישראל. כתוצאה מהפעילות הענפה, מסומנים היום 10 אלף מוצרים טבעונים בישראל בתו "ויגן פרנדלי" והטבעונות הפכה לחלק מהמיינסטרים הישראלי. ישראל מוגדרת כיום כבירת הטבעונות העולמית, ומתן החסות הראשית לקבוצת הפועל תל אביב בכדורסל מממשת את חזונה של העמותה, להמשיך ולהרחיב את התודעה הציבורית לקידום אורח חיים טבעוני.
 


מיליון השקלים שיוענקו להפועל תל אביב נאספו במסגרת תרומותיהם של אלפי חברי "ויגן אקטיב", הזרוע האקטיביסטית של ויגן פרנדלי. פרויקטים דומים שקודמו באמצעות ויגן אקטיב, הם הפרסומות הטבעוניות הראשונות ששודרו בטלוויזיה הישראלית ובעולם, שלטי חוצות באיילון, מצעד בעלי החיים הגדול בהיסטוריה, קמפיין "עצמאות לכולם" וקמפיין "שבועות ללא חלב" שנערכו בשנים האחרונות.

מנכ"ל ומייסד "ויגן פרנדלי", עמרי פז: "החיבור בין 'ויגן פרנדלי' והפועל תל אביב הוא טבעי ומתבקש, כאשר גם אנחנו וגם הקבוצה פועלים תמיד כדי לקטוף את ההישג הגדול הבא, לפרוץ גבולות ולהפוך את הבלתי אפשרי – לאפשרי. 'ויגן פרנדלי' גאה על שיתוף הפעולה, שיעלה את המודעות לאורח חיים טבעוני וצמצום תזונה מן החי לכל בית בישראל, כדי שיחד, נוכל ליצור פה עתיד טוב יותר. צריכת מזון מן החי מביאה לפגיעה קשה באקלים, ואנחנו מאמינים שתודעה ציבורית גבוהה לנושא תוכל להביא שינוי".

יו"ר הפועל תל אביב, רמי כהן: "הסיפור של 'ויגן פרנדלי' דומה לסיפורה של הפועל תל אביב. בשני המקרים, מדובר בעמותות שקמו מאהבה, ופועלות כל העת כדי להגיע להישגים חדשים. הפועל תל אביב שמחה ומברכת על שיתוף הפעולה החשוב הזה, שמבקש להביא עתיד טוב יותר לכולנו".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות