איגוד השופטים קיים אירוע חגיגי לרגל פתיחת העונההפועל ב''ש: ''בכל אצטדיון נבוא להשלים את המשימה''סרחיו גומס בדרך למנצ'סטר סיטי, מויסה קן הוצע לניסריאל מדריד פייבוריטית בספרד, קרב צמוד צפוי באיטליהאנצ'לוטי: ''בנזמה הוא מנהיג, ראוי לזכות בכדור הזהב''בפעם החמישית: ריאל מדריד זכתה בסופר קאפ האירופידז'יקיץ': ''אולי השמות לא מפוארים, אך תנו לנו צ'אנס''עדיין במאזן מושלם: נבחרת הנוער עלתה לחצי הגמרעסקת בית''ר י-ם: ג'קי בן זקן תיווך בין חוגג לאברמובאיביץ': ''זה משחק שכל דבר יכול לקרות בו, רוצים לנצח''
יוגב אלקלעי על הפודיום (צילום: איגוד השייט בישראל)

יוגב אלקלעי זכה בארד באליפות אירופה לנוער בשייט

רביעי | | 23:11    מאת מערכת ישראל ספורט

הישג מרשים: למרות שלא היה בין הבולטים בתחילת הדרך, הצליח הישראלי הצעיר להגיע לשיוט המדליות ולעלות על הפודיום. ראם מגן בן ה-16 סיים במקום השביעי. המאמן: ''גאה לראות שני ישראלים בעשירייה''

אליפות אירופה לנוער במפרשיות לייזר רדיאל (ILCA6) הסתיימה הערב (רביעי) בסלוניקי, יוון, עם מדליה לשייט יוגב אלקלעי ממועדון שדות ים. באליפות השתתפו 284 שייטים ו 106 שייטות והיא התקיימה לאורך 5 ימים.

התחרות התחילה בצורה פחות טובה לאלקלעי, שלאחר 4 שיוטים סגר את העשירייה הראשונה, אך הראה שיפור ניכר במהלך הימים הבאים וביום התחרות האחרון כבר איים על הפודיום. היום האחרון של התחרות התקיים במזג אויר לוהט, של 40 מעלות בצל, והתחיל פתוח לגמרי, כאשר כל אחד מחמשת המובילים היה בסיכוי למדליה. בשיוט הראשון סיים אלקלעי 14 והיה צריך שיוט אחרון טוב על מנת להבטיח פודיום. את השיוט האחרון סיים שמיני, והבטיח לעצמו את המדליה.

גם ראם מגן הצעיר ממועדון עכו, יכול להתגאות באליפות העולם הראשונה שלו בדגם. השייט בן ה 16, ממועדון עכו התחיל להתאמן על דגם הלייזר רק בשנה שעברה וכבר באליפות העולם הראשונה סיים במקום השביעי הכללי. מגן פתח את התחרות מדהים וניצח את שלושת השיוטים הראשונים, אך בהמשך לא הצליח לשמור על יציבות.

מאמן הנבחרת, ארז אליהו, התגאה בסוף התחרות בחניכיו: "בתחרות כל כך גדולה זה יפה לראות שני ישראלים בעשירייה הראשונה. יוגב הציג יכולות גבוהות ונראה מעולה וראם הציג תחרות ראשונה מצוינת. בתחרויות כאלה יציבות היא מילת המפתח ועל זה אנחנו עובדים עם הנוער, כהכנה לנבחרות הבוגרים".

שאר תוצאות הנבחרת: מאיה פילניק (13), עומרי מלכה (62), תומר כץ (76), אורי שושן (81), ליאור דנא (82), איתי פומרנץ (196).

נגישות