רשמית: נחתם ההסכם בין ברק אברמוב לבית''ר ירושליםבשל מחלה: דני אבדיה לא יטוס עם הנבחרת לגיאורגיהרכש ראשון למחזיקת הגביע: רוברט קרטר חתם בהרצליהמכה קשה לבני סכנין: מוחמד אבו יונס עוזב את הקבוצהעומר אגבדיש חתם ל-3 שנים נוספות בהפועל ירושליםמרקו טוצ'י נחת לבדיקות רפואיות, החוב לרודריגס כוסהבמכבי חיפה בטוחים: ''ההפסד הזה יעשה לנו רק טוב''לחץ כבד על אברמוב לחזור בו ולרכוש את בית''ר י-םברק בכר הודה: ''בשער השני איבדתי 10 שנים מהחיים''גביע הטוטו: עירוני קריית שמונה ובני סכנין נפרדו ב-2:2
שחקני בית''ר ירושלים (רועי ינקלוביץ)

סופית: בית''ר ירושלים קיבלה הארכה עד ליום ראשון

שלישי | | 16:05    מאת רועי ינקלוביץ

הקבוצה מהבירה כבר הייתה אמורה להעביר בבקרה את התקציב לעונה הבאה, אך נקבע כי המועד האחרון יהיה בשבוע הבא. בבקרה הבהירו: ''לא תתאפשר חריגה ממועד זה במידה שלא יהיה שינוי דרמטי בנתונים''

יו"ר הבקרה התקציבית, רו"ח סיגלית סייג, הודיעה היום (שלישי) לבית"ר ירושלים כי תאפשר למועדון הגשת תקציב ריאלי עבור עונת 2022/2023 עד ליום ראשון ה-10 ביולי 2022, בשעה 11:00.

במכתבה למועדון מציינת סייג כי הבקרה פנתה לקבוצה כבר בתאריך ה-19 במאי 2022, מוקדם ביחס לקבוצות האחרות זאת לנוכח המצב הברור והידוע לה, במטרה לבחון את היערכות הקבוצה לעונה 2022/23. סייג מדגישה כי לאורך כל התקופה נערכו שיחות עם בעלי התפקידים הרלוונטיים, הועברו נתונים שדרשה הבקרה וניכר כי נעשה מאמץ גדול וכן להגיע לפתרונות מעשיים עבור הקבוצה על מנת שזאת תוכל לעמוד בדרישות הבקרה.

אוהדי בית''ר ירושלים מוחים (שימוש לפי סעיף 27א בחוק זכויות יוצרים)
בבקרה ציינו: "הפתרונות שהעלו ראשי המועדון הוצגו בשקיפות מלאה בפני הבקרה והוכיחו כי הקבוצה פועלת בכמה מישורים לטובת הנושא, לרבות הקטנת חובות הקבוצה, צמצום ניכר של הגירעון וניסיון להציג תקציב ריאלי".

עם זאת, מפאת לוחות הזמנים לפתיחת העונה המוכתבים על ידי התקנון לבקרה תקציבית ולנוכח השיחה האחרונה עם ראשי המועדון בה הוצגו פתרונות אפשריים נוספים, ניאותה הבקרה לאפשר השלמת המסמכים שנותרו, לרבות תקציב ריאלי ומעודכן,  עד ליום ראשון ה-10 ביולי 2022 בשעה 11:00 בבוקר. 

במכתבה מבהירה יו"ר הבקרה כי לא תתאפשר חריגה ממועד זה במידה שלא יהיה שינוי דרמטי בנתונים שהוצגו בפניה עד כה.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות