רשמית: נחתם ההסכם בין ברק אברמוב לבית''ר ירושליםבשל מחלה: דני אבדיה לא יטוס עם הנבחרת לגיאורגיהרכש ראשון למחזיקת הגביע: רוברט קרטר חתם בהרצליהמכה קשה לבני סכנין: מוחמד אבו יונס עוזב את הקבוצהעומר אגבדיש חתם ל-3 שנים נוספות בהפועל ירושליםמרקו טוצ'י נחת לבדיקות רפואיות, החוב לרודריגס כוסהבמכבי חיפה בטוחים: ''ההפסד הזה יעשה לנו רק טוב''לחץ כבד על אברמוב לחזור בו ולרכוש את בית''ר י-םברק בכר הודה: ''בשער השני איבדתי 10 שנים מהחיים''גביע הטוטו: עירוני קריית שמונה ובני סכנין נפרדו ב-2:2
דיאנה וייסמן היום (איגוד האתלטיקה)

ענקית: דיאנה וייסמן קבעה את התוצאה השישית באירופה

ראשון | | 17:02    מאת מערכת ישראל ספורט

האצנית העמידה שיא ישראלי חדש ב-100 מטר בתחרות בשווייץ כשסיימה במקום הראשון עם תוצאה של 11.06 שניות. בתוך שבוע בלבד - בלסינג אפריפה שוב שיפר את השיא הישראלי וקבע בריצה ל-200 מטר

האצנית דיאנה וייסמן קבעה היום (ראשון) שיא ישראלי ב-100 מטר בתחרות בשוויץ כשסיימה במקום הראשון עם תוצאה של 11.06 שניות. בכך קבעה את התוצאה השישית בטיבה באירופה השנה.

וייסמן, שרק לפני שבוע שיפרה את השיא הישראלי בריצה זו וקבעה 11.22 שניות, אמרה: "אני שמחה ומתרגשת מהתוצאה. סוף סוף הצלחתי שהכל יתחבר לריצה טובה והשיא הוא הבונוס. הגעתי מוכנה והרגשתי את זה לפני הריצה ושוב רק הייתי צריכה שהכל יתחבר לי. אני מתרגשת מאוד ואני מקווה להמשיך בכושר הזה. עוד כמה ימים אני טסה לאליפות העולם בארצות הברית, תחזיקו לי אצבעות בבקשה".

בלסינג אפריפה עם המאמן איגור בלון (איגוד האתלטיקה)
בנוסף, בלסינג אפריפה קבע שיא ישראלי חדש בריצת 200 מטר - בפעם השנייה בתוך שבוע. אפריפה בן ה-18 סיים ראשון עם תוצאה של 20.55 שניות בתחרות הבינלאומית לנוער במנהיים. יש לציין כי בתחרויות לנוער מדובר בתוצאה השנייה בטיבה באירופה. נזכיר כי רק בשבוע שעבר אפריפה שיפר את שיאו הישראלי בריצה זו כשקבע 20.70 שניות בריצה ל-200 מטר באליפות ישראל באתלטיקה.

נגישות