''לה פמיליה'' נגד קריאות גזעניות, בבית''ר י-ם בירכותוקם נבחרת נשים ישראלית מטעם ספיישל אולימפיקססטרשנוב: ''הגיעה העת להחמיר את הענישה במגרשים''זעם במכבי חיפה על אי דחיית המשחק מול בני סכניןשחקנים יותאמו לקבוצות באמצעות בינה מלאכותיתלייבוביץ' בחיפה-סכנין, ריינשרייבר בנתניה מול בית''רפריס 2024: ''אייזנברג-אליאש'' תעניק חסות לענבר לניראליפות אירופה בשחייה: גמר ושלושה חצאי גמר לישראלהפועל תל אביב ובית''ר ירושלים יעמדו לדין בהתאחדותמחממים את היחסים: משלחת ממרוקו מגיעה לישראל
בר כהן, חגי גולדנברג ואבישי כהן (בית''ר ירושלים, האתר הרשמי)

בית''ר ירושלים: בר כהן, חגי גולדנברג ואבישי כהן חתמו

חמישי | | 11:52    מאת רועי ינקלוביץ

בצל חוסר הוודאות לגבי המצב הכלכלי של המועדון, הירושלמים הודיעו על רכש משולש. המגן שמגיע מנוף הגליל והשחקן הצעיר שמושאל ממכבי ת''א הצטרפו, המגן ששיחק בבני יהודה חזר גם כן לצהובים-שחורים

בצל חוסר הוודאות לגבי המצב הכלכלי של המועדון, בית"ר ירושלים הודיעה היום (חמישי) על שלושה שחקנים חדשים שהצטרפו לסגל המתחדש של הקבוצה לעונת 2022/2023. אבישי כהן, חגי גולדנברג ובר כהן שסיכמו בבירה, הגיעו הבוקר (חמישי) למתחם האימונים בבית וגן.  השלושה התאמנו עם הקבוצה הבוקר וייצאו כמובן גם למחנה האימונים באוסטריה (17.7-26.7). הקבוצה ממשיכה להתאמן במתחם הארזים בתקופה הקרובה.

אבישי כהן, ששיחק בעונה שעברה בבני יהודה, וגדל בשורות בית״ר, בן 27, סיכם לעונה אחת וקיבל את הספרה 2. חגי גולדנברג, בן 31, שיחק בעונה האחרונה בהפועל נוף הגליל והוא בעל עבר בליגת העל. השחקן השלישי שהצטרף לסגל של יוסי אבוקסיס הוא בר כהן, בן 21, שהושאל לבית"ר ממכבי תל אביב. כהן, שקיבל את הספרה 19, שיחק בעונה שעברה בהפועל נוף הגליל, נחשב לשחקן מוכשר מאוד שצד לא מעט עיניים בליגת העל בעונה שעברה. את בר כהן מייצג סוכן השחקנים דודו דהאן.

בר כהן אמר לאחר האימון הראשון: "אני שמח מאוד להצטרף למועדון כמו בית"ר ירושלים. אני שמח על הזדמנות שקיבלתי מקווה להחזיר במגרש ושנגיע למטרות המשותפות שלנו. מחכה לפגוש את הקהל המדהים שלנו". חגי גולדנברג: "להיות בבית"ר זה תמיד כבוד גדול, ואני מאושר להיות כאן. עכשיו הזמן להתכונן בשיא הכוח לעונה הזאת ומאחל לנו בהצלחה העונה". אבישי כהן: "תמיד כיף לחזור הביתה אל המדים הצהובים שחורים ולמשפחת בית"ר. אני שמח להיות פה ומקווה לתרום לקבוצה כמה שיותר". 

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות