איגוד השופטים קיים אירוע חגיגי לרגל פתיחת העונההפועל ב''ש: ''בכל אצטדיון נבוא להשלים את המשימה''סרחיו גומס בדרך למנצ'סטר סיטי, מויסה קן הוצע לניסריאל מדריד פייבוריטית בספרד, קרב צמוד צפוי באיטליהאנצ'לוטי: ''בנזמה הוא מנהיג, ראוי לזכות בכדור הזהב''בפעם החמישית: ריאל מדריד זכתה בסופר קאפ האירופידז'יקיץ': ''אולי השמות לא מפוארים, אך תנו לנו צ'אנס''עדיין במאזן מושלם: נבחרת הנוער עלתה לחצי הגמרעסקת בית''ר י-ם: ג'קי בן זקן תיווך בין חוגג לאברמובאיביץ': ''זה משחק שכל דבר יכול לקרות בו, רוצים לנצח''
אוהדי הפועל ב''ש (חיים בן דוד)

הפועל ב"ש פתחה את מכירת המנויים לעונת 2022/23

שלישי | | 16:50    מאת אודי קיסוס

הדרומיים הודיעו שהמכירה תתקיים עד ה-14 ביולי, כאשר ניתן לרכוש טלפונית ופרונטלית. כל המחירים לקטגוריות השונות וליציעי הכסף בפנים, וגם: הנחת משפחות. במקביל, במועדון ממשיכים לעבוד על חיזוק

הפועל באר שבע הודיעה היום (שלישי) על כך שמכירת המנויים לעונת 2022-2023 החלה. החל מהיום, בשעה 12:00, נפתחה האפשרות תחילה לחידוש עבור מנויים קיימים, ועד ליום חמישי, 14 ביולי, בשעה 20:00. במועדון הוסיפו ועדכנו על כך שבמידה ובתום תקופת החידוש יוותרו מנויים שלא חודשו, תצא הודעה נפרדת על מועד מכירת מנויים חדשים, מחירים ודרכי רכישה על מנת לרכוש.

מחירי חידוש המנויים לעונת 2022-2023 
* יציע כסף עליון- 3,600 ש"ח
* יציע כסף תחתון- 2,150 ש"ח
* קטגוריה 1 - יציעים 1,2 (מערבי) ויציעים 6,7 (מזרחי) – 1,450 ש"ח.
* קטגוריה 2 – יציעים 5,8 (מזרחי) – 1,250 ש"ח.
* קטגוריה 3 - יציעים 3,4 (דרומי) ויציע 10 (צפוני) - 870 ש״ח.
 


בבירת הנגב אף הודיעו כי בעלי מנויים מעונת המשחקים 2019/2020 אשר חתמו על ויתור בקשר למנויים שרכשו לעונה 19/20 (והודיעו שלא ימנו על חברי הקבוצה בבקשה לאישור תביעה ייצוגית) ו/או יחתמו על ויתור כאמור במעמד רכישת המנוי, יזכו להנחה של 7.5% מהמחירים הכתובים למעלה. ההנחה תינתן עם חידוש המנוי באתר.

בתוך כך, בבירת הנגב ממשיכים בהכנות לקראת העונה הקרובה בכל הנוגע לחיזוק הסגל. במועדון מעוניינים מאוד בשירותיו של שי אליאס מהפועל תל אביב ושיחות עם ראשי האדומים למציאת מתווה כבר החלו על מנת לגבש עסקה. בבאר שבע מוכנים לכלול בעסקת טרייד את אלטון אקולטסה שלא נמצא בתוכניות המקצועיות של אליניב ברדה, כאשר התפתחות במגעים צפויה לקרות בימים הקרובים. 

בנוסף, בבירת הנגב האיצו בימים האחרונים את החיפושים אחר שחקני התקפה זרים לעמדת הכנף והחלוץ. הקיצוני הברזלאי קאדי מהליגה האזרית שחקנה של קראבח וגם החלוץ הפולני לוקאש זווליניסקי עלו קיבלו הצעות רשמיות בימים האחרונים, אך הסכם מול הקבוצות לכיה גדנסק הפולנית שנמצאת בשלבי העברת בעלות וקראבח שדורשת סכום העברה גבוהה תוקעות בשלב זה את המו"מ.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות