איגוד השופטים קיים אירוע חגיגי לרגל פתיחת העונההפועל ב''ש: ''בכל אצטדיון נבוא להשלים את המשימה''סרחיו גומס בדרך למנצ'סטר סיטי, מויסה קן הוצע לניסריאל מדריד פייבוריטית בספרד, קרב צמוד צפוי באיטליהאנצ'לוטי: ''בנזמה הוא מנהיג, ראוי לזכות בכדור הזהב''בפעם החמישית: ריאל מדריד זכתה בסופר קאפ האירופידז'יקיץ': ''אולי השמות לא מפוארים, אך תנו לנו צ'אנס''עדיין במאזן מושלם: נבחרת הנוער עלתה לחצי הגמרעסקת בית''ר י-ם: ג'קי בן זקן תיווך בין חוגג לאברמובאיביץ': ''זה משחק שכל דבר יכול לקרות בו, רוצים לנצח''
מיץ' גולדהאר עם שרן ייני וערן זהבי (מכבי ת''א, האתר הרשמי)

הבעלים גולדהאר הגיע למחנה האימונים של מכבי ת''א

שלישי | | 16:42    מאת חיים נתנאל

הצהובים נכנסו ליום השני של מחנה האימונים וקיבלו חיזוק כאשר גם הבעלים וג'ק אנגלידיס נחתו בהולנד והגיעו לעקוב מקרוב אחרי ההכנות. ריקן וגויאגון הצטרפו לחבריהם, ברביעי: משחק אימון נגד אאכן המקומית

היום השני במחנה האימונים של מכבי תל אביב נמצא בעיצומו ובשעות הצהריים (שלישי) הגיע אליו גם מיץ’ גולדהאר. בעלי המועדון נחת בהולנד והצטרף לקבוצה בעיירה מירלו, בה עורכים השחקנים את ההכנות לקראת העונה הקרובה.

מיץ' גולדהאר עם ולדימיר איביץ' (מכבי ת''א, האתר הרשמי)
עם גולדהאר הגיע גם נציג הבעלים ג’ק אנגלידיס כאשר גם אבי ריקן ופארפה גויאגון שחתמו לאחרונה על חוזים חדשים הצטרפו לחבריהם. 

ולדימיר איביץ' עם אבי ריקן (מכבי ת''א, האתר הרשמי)
בין לבין היום של הצהובים החל עם אימון בוקר, כאשר העבודה תימשך גם בשעות הערב עם אימון נוסף. מחר תקיים הקבוצה משחק הכנה ראשון כאשר תפגוש את אלמניה אאכן מהליגה הרביעית בגרמניה בשעה 18:00.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות