איגוד השופטים קיים אירוע חגיגי לרגל פתיחת העונההפועל ב''ש: ''בכל אצטדיון נבוא להשלים את המשימה''סרחיו גומס בדרך למנצ'סטר סיטי, מויסה קן הוצע לניסריאל מדריד פייבוריטית בספרד, קרב צמוד צפוי באיטליהאנצ'לוטי: ''בנזמה הוא מנהיג, ראוי לזכות בכדור הזהב''בפעם החמישית: ריאל מדריד זכתה בסופר קאפ האירופידז'יקיץ': ''אולי השמות לא מפוארים, אך תנו לנו צ'אנס''עדיין במאזן מושלם: נבחרת הנוער עלתה לחצי הגמרעסקת בית''ר י-ם: ג'קי בן זקן תיווך בין חוגג לאברמובאיביץ': ''זה משחק שכל דבר יכול לקרות בו, רוצים לנצח''
בעלי בית''ר ירושלים, משה חוגג (ישראל ספורט)

עמותת אוהדי בית''ר ירושלים חתמה על הסכם הרכישה

ראשון | | 20:00    מאת רועי ינקלוביץ

עמותת האוהדים של המועדון הודיעה כי חתמה על חוזה לרכישת הקבוצה מידיו של הבעלים, שהכניס להסכם את החוב לסינגולרים: ''ייעשה בכפוף לגיוס הכספים''. העמותה עוד צריכה לגייס 12 מיליון ש''ח למהלך

עמותת אוהדי בית"ר ירושלים הודיעה כי חתמה הערב (ראשון) על טיוטת חוזה לרכישת קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים מידיו של איש העסקים משה חוגג.

בדף הפייסבוק של העמותה נכתב מתווה ההסכם: "אנו שמחים להודיע שהגענו לסיכום על העברת הבעלות של קבוצתנו האהובה בית"ר ירושלים, לבעלות האוהדים באמצעות עמותת האוהדים וזאת בתוך שבועיים ימים מיום חתימת ההסכם, ובכפוף לגיוס הכספים ובדיקת נאותות שנערוך מצידנו בשבועיים הללו כאשר למהלך דדליין ברור ומוגדר.

עוד נכתב: "כפי שהתחייבנו לאורך כל הדרך, בטרם החתימה אנחנו חושפים בפני קהל האוהדים בשקיפות מלאה את הטיוטה העדכנית ביותר אליה הגענו לאחר מו"מ שהתמקד בטובת הקבוצה וביכולת שלנו, האוהדים, להבטיח את העובדה שהקבוצה תהיה תחרותית בליגת העל בעונה הקרובה ובעתיד - ללא הפחתת נקודות וללא ירידת לליגה לאומית או לליגה א".

על פי המתווה שהושג ונחתם:

* כ- 12 מיליון השקלים יגויסו בשלב זה על ידי ובתמיכת האוהדים, משותפים למהלך ומרוכשים פוטנציאליים – יאפשרו לנו, בעזרת הסדרי חוב, להקטין את גרעון המועדון ולהעמיד תקציב שחקנים ראוי שיהיה מספיק תחרותי (באזור 8 מיליון שקלים תקציב שחקנים, ה- 5-6 בטיבו בליגה).

* הכספים שיתרמו ע"י הקהל לא ישמשו לסגירת חובות שאינן חובות מועדון מובטחים.

* הלוואת הבעלים ל"סינגולריטים" תוגבל להחזר של עד 10 מיליון שקלים וחלקה יוחזר רק במסגרת הסדר חוב ל- 3 השנים הקרובות וימומן ע"י שותפים עסקיים מעודדים מהירתמות הקהל ומרוכשים פוטנציאליים בלבד.

*  ההסכם כפוף לבדיקת נאותות אותה יערוך משרד רו"ח בשבועיים הקרובים. 

* התחייבויות המועדון כולם לא יעברו את 33 מיליון השקלים – ובמידה ולאחר בדיקת הנאותות הסכומים יהיו גבוהים יותר- ההסכם לא ייכנס לתוקפו. 

אוהדי בית''ר ירושלים נגד משה חוגג (ליאת אבשלומי)
מהעמותה נמסר: "חשוב לציין כי על פי ההערכות הריאליות העדכניות של המועדון וגורמי מקצוע נוספים ולאחר הקטנת ההתחייבויות בשבועות האחרונים החוב הכולל והתחייבויית העתיד נע סביב 25 מיליון שקלים. יודגש כי, עם כניסת ההסכם לתוקפו – בעוד כשבועיים ימים ובכפוף להשגת יעדי הגיוס, הבעלות על המועדון תועבר במלואה (100% מהמניות) אל עמותת אוהדי בית"ר ירושלים - כלומר: הקבוצה תעבור לידי הקהל".

עמותת אוהדי בית"ר הדגישה עוד כי "במסגרת המגעים עם רוכשים פוטנציאליים, טיוטת החוזה שאנו מציגים כאן בהרחבה ובשקיפות מלאה – קיבלה את ברכת הדרך של גורמים רצינים וענייניים מאוד ואת תמיכתם של ראש העיר ירושלים ועוזרו עופר איובי ועם כניסתו של הסכם זה לתוקף יעשה כל שניתן בכדי להעביר 51% ממניות המועדון ואת השליטה בצד המקצועי של כל קבוצות המועדון- לידי קבוצת רכישה מקצועית שתוכל להעמיד תקציבים ראויים לבית"ר ירושלים בשנים הבאות". 

עוד נמסר: "גם את המהלך הזה נשקף באופן מיטבי ומקסימלי לכלל אוהדי הקבוצה, ועליו גם כן תהיה לכל חברה וחבר בעמותה השפעה מכרעת. אנחנו כעמותה נשאף להתרכז בקידום מחלקות הנוער והילדים, קבוצת הנשים ושלוחות המועדון ברחבי הארץ וכן בניהול מערך האוהדים של הקבוצה".

עמותת אוהדי בית"ר ירושלים סיכמה כי: "אנו מודים לראש עיריית ירושלים מר משה ליאון על עזרתו הרבה ביציאת הקבוצה לדרך חדשה. על מנת להוציא את בית"ר לדרך חדשה, אנו זקוקים כעת לכם- אוהדי בית"ר הרבים. אנחנו את שלנו, מבטיחים לעשות בנחישות, בהתמדה ובשקיפות מוגברת. לא יהיה לנו מחר. עכשיו זה הזמן של כולנו להתאחד ולהציל את המועדון שכולנו אוהבים".

כבר במהלך היממה הקרובה נקיים גם זום לייב מיוחד עם מגוון גורמים רלוונטיים כדי לשקף לא רק את החוזה, אלא גם את כלל מרכיביו, ההשפעות, האלטרנטיבות והמהלכים שמתקיימים כעת במקביל - על מנת שנוכל לשקף לכם את התמונה במלואה. הזום יהיה פתוח לכלל האוהדים ובהמשך תינתן כאמור השפעה על קבלת ההחלטות במועדון לכל מי שיירשם כחבר בעמותת אוהדי בית״ר ירושלים. אנחנו צריכים אתכם איתנו. מהרו להירשם. להתחבר למהלך ולהציל את המועדון".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות