איגוד השופטים קיים אירוע חגיגי לרגל פתיחת העונההפועל ב''ש: ''בכל אצטדיון נבוא להשלים את המשימה''סרחיו גומס בדרך למנצ'סטר סיטי, מויסה קן הוצע לניסריאל מדריד פייבוריטית בספרד, קרב צמוד צפוי באיטליהאנצ'לוטי: ''בנזמה הוא מנהיג, ראוי לזכות בכדור הזהב''בפעם החמישית: ריאל מדריד זכתה בסופר קאפ האירופידז'יקיץ': ''אולי השמות לא מפוארים, אך תנו לנו צ'אנס''עדיין במאזן מושלם: נבחרת הנוער עלתה לחצי הגמרעסקת בית''ר י-ם: ג'קי בן זקן תיווך בין חוגג לאברמובאיביץ': ''זה משחק שכל דבר יכול לקרות בו, רוצים לנצח''
מימין: ברזלי, פולונסקי, גורבנקו, גולובטי (סימונה קסטרווילארי, באדיבות איגוד השחייה)

שיא ישראלי לנבחרת הנשים ב-4X100 מטרים מעורב

שבת | | 11:56    מאת מערכת ישראל ספורט

אנסטסיה גורבנקו, אביב ברזלי, לאה פולונסקי ודריה גולובטי שיפרו את השיא בכמעט 4 שניות עם 4:03.28 דקות, אך סיימו במקום התשיעי ופספסו את הגמר. במשלחת הישראלית מסכמים הופעה מוצלחת במיוחד

נבחרת ישראל בשחייה סיימה הבוקר (שבת) את השתתפותה באליפות העולם בבודפשט עם שיא ישראלי גדול נוסף. את השיא השיגה רביעיית השליחות ל-4X100 מעורב, בהרכב של אביב ברזלי, אנסטסיה גורבנקו, לאה פולונסקי ודריה גולובטי, אשר קבעה 4:03.28 דקות, שיפור של כמעט ארבע שניות לשיא הקודם ומקום תשיעי בסיום משחי המוקדמות.

השרידה היחידה מהרביעייה שקבעה את השיא הקודם באליפות אירופה בגלאזגו ב-2018 היא גורבנקו, כאשר אז שחו לצידה שחר מנחם, עמית עברי ואנדי מורז וקבעו 4:07.18 דקות. זמני הביניים של הרביעייה: ברזלי 1:01.65 בגב, גורבנקו 1:07.02 בחזה, פולונסקי 59.42 בפרפר (לראשונה מתחת לדקה בקריירה) וגולובטי 55.19 בחופשי.

בכך, מסכמת נבחרת ישראל אליפות עולם מוצלחת ביותר, בה רשמה גמר אחד, בו אנסטסיה גורבנקו השיגה את המקום החמישי (דירוג שיא היסטורי), ולא פחות מ-11 העפלות לחצאי גמר, של 9 שחייניות ושחיינים שונים (הכי הרבה בהיסטוריה). לכך, ניתן להוסיף שישה שיאים ישראלים במשחים השונים, חלקם שיאים איכותיים במיוחד שהחזיקו מעמד שנים רבות. כעת מי שתתפוס את מרכז הבמה היא נבחרת השחייה במים פתוחים, אשר תתחרה בשבוע הבא גם היא בבודפשט ותנסה להמשיך את ההצלחות מהבריכה ומהשחייה האמנותית.

נגישות