רשמית: נחתם ההסכם בין ברק אברמוב לבית''ר ירושליםבשל מחלה: דני אבדיה לא יטוס עם הנבחרת לגיאורגיהרכש ראשון למחזיקת הגביע: רוברט קרטר חתם בהרצליהמכה קשה לבני סכנין: מוחמד אבו יונס עוזב את הקבוצהעומר אגבדיש חתם ל-3 שנים נוספות בהפועל ירושליםמרקו טוצ'י נחת לבדיקות רפואיות, החוב לרודריגס כוסהבמכבי חיפה בטוחים: ''ההפסד הזה יעשה לנו רק טוב''לחץ כבד על אברמוב לחזור בו ולרכוש את בית''ר י-םברק בכר הודה: ''בשער השני איבדתי 10 שנים מהחיים''גביע הטוטו: עירוני קריית שמונה ובני סכנין נפרדו ב-2:2
משה חוגג ''בין סורגים'' (רשתות חבריות, שימוש לפי סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים)

אוהדי בית''ר י-ם ''מכינים'' את משה חוגג לקראת הכלא

שישי | | 18:40    מאת מערכת ישראל ספורט

אוהדי הקבוצה מהבירה ממשיכים את המחאה נגד הבעלים וכמה מהם התארגנו ושלחו לו מדי אסיר, עוגיות ו-וזלין. בינתיים, במועדון קיימת דאגה גדולה לאור העובדה שהדד-ליין של הבקרה התקציבית הולך ומתקרב

אוהדי בית"ר ירושלים ממשיכים במחאה נגד הבעלים משה חוגג ובמקביל להפגנה אתמול (חמישי) מול ביתה של יו"ר הבקרה סיגלית סייג, אוהדים של הקבוצה בחרו להטריל את חוגג. מי שהזדהו רק כ"אוהדי בית"ר ירושלים" מסרו: "יומיים לאחר ההפגנות מול ביתו של בעלי הקבוצה החשוד בעבירות מין ובמעשי הונאה, משה חוגג, ולאחר שחלף על פניהם עם רכבו וזרק עליהם לפי עדי ראייה שנכחו במקום חבילות סגורות של עוגיות - החזירו האוהדים לבעלים במחווה מרגשת, ושלחו לו היום משלוח מיוחד ובו מדי אסיר, קרם וזלין ועוגיות".

''החבילה'' שנשלחה לחוגג (רשתות חברתיות, שימוש לפי סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים)
במכתב שצורף למשלוח נכתב: "משה היקר! גם אנחנו נדהמנו לשמוע כי המשטרה החליטה לתפור לך תיק על עבירות הונאה ועבירות מין חמורות. אחרי שקראנו את התכתבויות שלך מול האוהדים, השתכנענו כי כלל התיקים נגדך מופרכים. כולנו תקווה כי עד מהרה ייצא הצדק  לאור, והתיקים נגדך יסגרו בקול ענות חלושה. אלא שבתוך עמנו אנו חיים, ולכן אנו יודעים היטב כי לצערנו וכפי שהיטבת לתאר, במדינת ישראל אין צדק. אם גורמי אכיפת החוק הצליחו לתפור תיקים לראש הממשלה, הם עלולים להצליח גם במקרה שלך".

מחאה נגד משה חוגג (רשתות חברתיות, שימוש לפי סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים)
עוד נכתב: "בנוסף, שמענו בכלי התקשורת כי המשטרה חילטה את כספיך, ואפילו מארנקך הדיגיטלי נעלמו 2.5 מיליוני שקלים. תעלומה של ממש. אי לכך, החלטנו אנו, אוהדי בית"ר ירושלים, להניח לרגע את כל המחלוקות בצד, ולסייע לך לפחות במימון ערכה בסיסית לאסיר המתחיל. אנו כמובן מלאי תקווה שלא תאלץ להשתמש בה, אך רוצים להכין אותך מראש לאפשרות שמערכות האכיפה תצלחנה במזימתן הזדונית להכניס אותך למאסר ממושך. אגב, העוגיות נפלו לך שלשום בזמן ההפגנה מול ביתך, ולכן החלטנו להשיב לך אבידה. משה היקר, מאחלים שייכנס בקלות, ויצא בקלות".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות