רשמית: נחתם ההסכם בין ברק אברמוב לבית''ר ירושליםבשל מחלה: דני אבדיה לא יטוס עם הנבחרת לגיאורגיהרכש ראשון למחזיקת הגביע: רוברט קרטר חתם בהרצליהמכה קשה לבני סכנין: מוחמד אבו יונס עוזב את הקבוצהעומר אגבדיש חתם ל-3 שנים נוספות בהפועל ירושליםמרקו טוצ'י נחת לבדיקות רפואיות, החוב לרודריגס כוסהבמכבי חיפה בטוחים: ''ההפסד הזה יעשה לנו רק טוב''לחץ כבד על אברמוב לחזור בו ולרכוש את בית''ר י-םברק בכר הודה: ''בשער השני איבדתי 10 שנים מהחיים''גביע הטוטו: עירוני קריית שמונה ובני סכנין נפרדו ב-2:2
תמנע נלסון לוי עם המדליה (באדיבות איגוד הג'ודו)

תמנע נלסון לוי זכתה במדליית ארד בגרנד סלאם מונגוליה

שישי | | 15:31    מאת מערכת ישראל ספורט

הג'ודוקא (עד 57 ק''ג) היא הישראלית היחידה עד כה עם מדליה בתחרות, אך לא מסתפקת בארד: ''יכולתי להשיג יותר''. מאמן הנבחרת שני הרשקו: ''מקווים לעוד מדליות''. פרימו וקוקולייב הפסידו בקרב על הארד

תמנע נלסון לוי זכתה היום (שישי) במדליית הארד בקטגוריית המשקל עד 57 ק"ג ביומה הראשון של תחרות הגראנד סלאם באולנבאטר, מונגוליה. בקרב על הארד גברה תמנע בוואזרי על לין צ'אן לינג מטייפה הסינית. מתן קוקלייב וגפן פרימו סיימו במקום החמישי לאחר שנוצחו בקרבות על הארד.

תמנע נלסון לוי עם שני הרשקו (איגוד הג'ודו)
מאמן הנבחרת, שני הרשקו: "גאה מאוד בתמנע, שבזכות יום קרבות איכותי, ובמלחמה ללא פשרות זוכה במדלית ארד בתחרות הקריטריון האולימפי. יש תחושה של החמצה עבור תמנע וגם עבור גפן פרימו שסיימה במקום ה-5, אבל אנחנו שמחים על המדליה ומקווים שהיא תפתח את הדרך למדליות נוספות בהמשך התחרות".

תמנע נלסון לוי אמרה: "אני שמחה מאוד על כל מדליה ובטח על מדליה בתחרות הקריטריון הראשונה, ומצד שני אני מרגישה שיכולתי לסיים גבוה יותר על הפודיום. זה רק נותן לי מוטיבציה לעבוד קשה יותר, ואני כבר עם הפנים קדימה לתחרות הבאה. אני רוצה להודות לצוות הנבחרת בראשות שני הרשקו, למאמנים עידו בר וצ׳אלס צ׳יבאנה, לכל הצוות המקצועי בנבחרת, לאיגוד הג’ודו ולחברות שמלוות אותי ודואגות שאוכל להתעסק במחוייבות מלאה בג'ודו, פנתרה, אורשר, הכשרת היישוב, הקריה האקדמית אונו, ובלגיה ישראל".

נגישות