תומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרוממשיכה בבניית הסגל: ג'רל מרטין מצטרף למכבי ת''אפורסם דו''ח האלימות: שירי שואה, התפרעות והומופוביהרכש חדש להפועל ב''ש: דייויד אפיאני חתם לשנתייםליגיונר חדש: אז'ובל חתם בפרת' גלורי האוסטרליתרשמית: גבריאל ז'סוס עבר ממנצ'סטר סיטי לארסנלגלוך: ''עדיין לא מעכלים, לא יודע מה יהיה איתי העונה''תומר גינת: ''האתגר גדול וקשה, אבל מאמינים בעצמנו''דג'וקוביץ' העפיל לרבע גמר ווימבלדון, יפגוש את זינרגודס: ''חש מרירות אחרי הסיבוב הזה, אבל אלה החיים''
אחסאן מוהרה (צילום פרטי)

הכישרון הצעיר ממגאר: הכירו את אחסאן מוהרה

שלישי | | 16:30    מאת אמיר אבו זידאן

מוהרה בן ה-14 משחק בצעירי סכנין, מליגת ילדים א' צפון 1, והבקיע 30 שערים בעונה החולפת שהסתיימה באליפות. בתור שחקן כנף שמאלי הוא חולם להיות כמו אצילי או ניימאר - וזוכה לפרגונים מעבאס סואן

שחקן הכנף השמאלי אחסאן מוהרה הוא בן 14 ומשחק כיום קבוצת צעירי סכנין, המשחקת בליגת ילדים א' צפון 1, כאשר בעונה החולפת הבקיע 30 שערים – למרות שהיה פצוע במשך שלושה חודשים.

אחסאן מוהרה עם עבאס סואן (צילום פרטי)
מוהרה הצעיר מספר: "התחלתי לשחק כדורגל בגיל 7 בעיר מגאר בביה"ס לכדורגל ששייך לעירייה עד גיל 12. במהלך תקופה זו, שחקן העבר וקפטן בני סכנין לשעבר עבאס סואן צפה בחלק מהמשחקים וביקש שאעבור אליו לאקדמיה, ומאז אני מתאמן באקדמיה צעירי סכנין עבאס סואן. הקבוצה שלי משתתפת בליגה ילדים א' צפון 1, ואציין שהעונה זכינו באליפות, כאשר הבקעתי 30 שערים - למרות שהייתי פצוע כמעט שלושה חודשים. אני משחק בתפקיד כנף שמאלי. שחקן ישראלי שהוא מודל לחיקוי בעיני הוא עומר אצילי שחקנה של מכבי חיפה, ובעולם אני מעריץ גדול ומבחינתי המודל לחיקוי הוא ניימאר מפ.ס.ז'".

הכישרון הצעיר הוסיף: "הקבוצה שלי באקדמיה של עבאס סואן מתנהלת כמשפחה וזה עוזר לנו להפגין את היכולת המרבית באימונים ובמשחקים. אני רואה את עצמי וחולם להגיע לקבוצה אירופאית בהמשך הקריירה, כמו כן ארצה לשחק בקבוצות בני סחנין ומכבי חיפה בארץ. המשפחה שלי תומכת המון בי נפשית, כספית פחות כי אנחנו לא במצב כלכלי טוב, וחשוב לציין שכל שמסביבי אוהב כדורגל וחלק אף שיחקו בקבוצות רשמיות, אני נוסע לאימונים מדי פעם גם בטרמפים, גם באוטובוס וגם לפעמים המאמן מסייע לי בלהגיע".

אחסאן מוהרה (צילום פרטי)
שחקן הכנף סיכם: "אנצל הזדמנות זו בכדי להודות למאמן הקבוצה מגד מוהרה על תמיכתו, ועל מקצועיותו באימון, ועל הליווי הצמוד לכל שחקן ושחקן בקבוצה. לא אשכח את מנהל האקדמיה עבאס סואן שתומך בצורה הדוקה ללא כל הגבלה".

המאמן מגד מוהרה מפרגן: "אחסאן שחקן כישרוני מאוד, ומצפה לו עתיד מזהיר. תמיד הוא היה שובר שוויון במשחקים, הבקיע 30 שערים למרות שהיה פצוע כמעט שלושה חודשים. כלל הקבוצות ששיחקנו נגדם כבר מתעניינות בו. כל מאמן ירצה שיהיה לו בקבוצה שחקן כמו אחסאן והשאיפה שלי להכין אותו לרמות הכי גבוהות, מקווה שיום אחד יזמין אותנו למשחק גדול כשישחק בקבוצה גדולה".

אחסאן מוהרה עם המאמן מגד מוהרה ושחקן מקבוצתו (צילום פרטי)
למנהל האקדמיה עבאס סואן היו רק מילים טובות על הכישרון הצעיר: "אחסאן מוהרה שחקן שהעתיד מחכה לו, אחד הכישרונות שבעוד שנתיים-שלוש נשמע עליו, קל מאוד שיתקדם, ותוך שנים בודדות יהיה שייך לקבוצה בליגת העל. אנחנו באקדמיה בונים עתיד לשחקנים הצעירים שלנו, כאשר כבר יש ביקוש מרבי על הרבה שחקנים באקדמיה, כמו כן חשוב לציין שיש כבר הסכם עם בני סחנין לשיתוף פעולה מלא".

נגישות