דיווח באנגליה: מנור סולומון צפוי להיעדר כשישה שבועותעיריית חיפה הכריזה: רחוב על שמו של ישעיהו שווגר ז''לאברמוב לאוהדים: ''יחד נחזיר את בית''ר לקדמת הבמה''בספטמבר: מכבי תל אביב במשחק הכנה מול אולימפיאקוסדויד קופרמן קיבל תעודת זהות ישראלית ולא ייחשב כזררשמית: נחתם ההסכם בין ברק אברמוב לבית''ר ירושליםבשל מחלה: דני אבדיה לא יטוס עם הנבחרת לגיאורגיהרכש ראשון למחזיקת הגביע: רוברט קרטר חתם בהרצליהמכה קשה לבני סכנין: מוחמד אבו יונס עוזב את הקבוצהעומר אגבדיש חתם ל-3 שנים נוספות בהפועל ירושלים
כריס פיצ'וגין (סימונה קסטרווילארי, באדיבות איגוד השחייה)

כריס פיצ'וגין סיים במקום ה-11 בחצי ולא עלה לגמר

שני | | 20:10    מאת מערכת ישראל ספורט

השחיין הישראלי שיפר בשלוש מאיות את תוצאתו מהמוקדמות ועצר את השעון על 27.42, שלא הספיק לו להתברג בשמונת הראשונים באליפות העולם בבודפשט. עוד שיא: מקום חמישי לנבחרת השחייה האמנותית

השחיין הישראלי כריס פיצ'וגין זינק הערב (שני) לחצי גמר אליפות העולם בבודפשט במשחה ל-50 מטר חזה וסיים במקום ה-11. פיצ'וגין בן ה-20 קבע זמן של 27.42 שניות, שלוש מאיות מהר יותר מהבוקר, אך חסרו לו 22 מאיות כדי להעפיל לגמר.

עבור כריס, היה זה חצי גמר שני בתחרות, אשר הייתה אליפות העולם הראשונה שלו בקריירה, והוא מסיים בכך את המשחים האישיים שלו בבודפשט. עם זאת, כבר מחר בבוקר הוא צפוי לזנק למוקדמות השליחים 4X100 מעורב מיקס, שם הוא עתיד לשחות את סגנון החזה.

נבחרת השחייה האומנותית (באדיבות איגוד השחייה)
במקביל, נבחרת השחייה האמנותית של ישראל פשוט לא מפסיקה לשבור שיאים. הערב זה קרה בגמר תרגיל הקומבו החופשי באליפות העולם בבודפשט, בו הנבחרת סיימה במקום החמישי, המיקום הגבוה ביותר אי פעם לנבחרת ישראלית באליפות עולם.

הנבחרת זכתה לציון של 85.9667 נקודות, שיפור של 0.4 נקודות לציון במוקדמות, אשר הקנה לה מקום אחד גבוה יותר מדירוג השיא הקודם, אותו השיגו באליפות הקודמת, בדרום קוריאה ב-2019, בתרגיל ההיילייט (הן הקומבו והן ההיילייט אינם תרגילים אולימפיים).

נבחרת השחייה האומנותית (באדיבות איגוד השחייה)
מי שזכו בזהב היו האוקראיניות, אשר כיאה לימים אלו זכו לתשואות רמות גם מהקהל המקומי. הן זכו לציון של 95.0333 נקודות. נבחרת יפן זכתה במדליית הכסף עם 93.5667 נקודות ונבחרת איטליה בארד עם 92.0333 נקודות. מחר מצפה לנבחרת הישראלית גמר נוסף, בתרגיל הקבוצתי הטכני, כשעוד קודם יתחרה הדואט במוקדמות התרגיל החופשי.

הרכב הנבחרת בתרגיל זה כלל את שלי בובריצקי (ע.ל.ה מזכרת בתיה), עדן בלכר (הפועל בית שמש), פולינה פריקזצ'יקובה (הפועל ירושלים), מאיה דורף (הפועל דולפין נתניה), אריאל נשיא (הפועל ירושלים), ניקול נחשונוב (הפועל ירושלים), נוי גזלה (ע.ל.ה מזכרת בתיה), קטי קונין (הפועל ירושלים), נטע רוביצ'ק (הפועל ירושלים) ושני שראיזין (ע.ל.ה מזכרת בתיה). הובילו את הקבוצה המאמנות אנה טרס ולריסה קונין

נגישות