איגוד השופטים קיים אירוע חגיגי לרגל פתיחת העונההפועל ב''ש: ''בכל אצטדיון נבוא להשלים את המשימה''סרחיו גומס בדרך למנצ'סטר סיטי, מויסה קן הוצע לניסריאל מדריד פייבוריטית בספרד, קרב צמוד צפוי באיטליהאנצ'לוטי: ''בנזמה הוא מנהיג, ראוי לזכות בכדור הזהב''בפעם החמישית: ריאל מדריד זכתה בסופר קאפ האירופידז'יקיץ': ''אולי השמות לא מפוארים, אך תנו לנו צ'אנס''עדיין במאזן מושלם: נבחרת הנוער עלתה לחצי הגמרעסקת בית''ר י-ם: ג'קי בן זקן תיווך בין חוגג לאברמובאיביץ': ''זה משחק שכל דבר יכול לקרות בו, רוצים לנצח''
דריה אטמנוב בתרגיל האלות (באדיבות איגוד ההתעמלות)

אליפות אירופה: דריה אטמנוב ועדי כץ עלו לגמר הקרב רב

שישי | | 19:56    מאת מערכת ישראל ספורט

אליפות אירופה בהתעמלות אמנותית בתל אביב: דריה אטמנוב הרשימה, קיבלה סך של 100.550 נקודות - ועלתה גם לגמרים הבודדים בחישוק, בסרט ובאלות. גם כץ הצטיינה ותשתתף בגמר שיתקיים בשבת ב''אקספו''

דריה אטמנוב (הפועל רמת אליהו ראשון לציון, מאמנת: איילת זוסמן) ועדי כץ (מכבי תל אביב, מאמנת: אלה סמופלוב) חתמו הערב (שישי) את שלב המוקדמות באליפות אירופה בהתעמלות אומנותית שמתקיימת במתחם "אקספו" בתל אביב, שבסיומו התברגו לשישה גמרים אישיים:

עדי כץ בתרגיל הסרט (באדיבות איגוד ההתעמלות)
אטמנוב העפילה לגמר האלות כשהיא ממוקמת ראשונה עם ציון של 34.700 נקודות, לגמר הסרט עם 32.150 נקודות מהמקום השני, ולגמר הקרב-רב עם סך של 100.550 נקודות, מהמקום הרביעי. העפלות אלה מצטרפות לגמר החישוק אליו העפילה אתמול מהמקום החמישי עם ציון של 33‪.‬7 נקודות.

כץ העפילה לגמר הסרט עם 31.600 נקודות מהמקום הרביעי, ולגמר הקרב-רב מהמיקום התשיעי עם סך של 94‪.‬100 נקודות. במוקדמות האלות קיבלה כץ 30.850 נקודות (11). מחר, החל מהשעה 13:40, ייערך גמר הקרב-רב בו יתחרו עדי ודריה, ובשעה 17:30 יחל שלב המוקדמות של התחרות הקבוצתית באליפות אירופה.

נגישות