גומס חתם בסיטי, רונאלדו מועמד לדורטמונד ובנפיקה''לה פמיליה'' נגד קריאות גזעניות, בבית''ר י-ם בירכותוקם נבחרת נשים ישראלית מטעם ספיישל אולימפיקססטרשנוב: ''הגיעה העת להחמיר את הענישה במגרשים''זעם במכבי חיפה על אי דחיית המשחק מול בני סכניןשחקנים יותאמו לקבוצות באמצעות בינה מלאכותיתלייבוביץ' בחיפה-סכנין, ריינשרייבר בנתניה מול בית''רפריס 2024: ''אייזנברג-אליאש'' תעניק חסות לענבר לניראליפות אירופה בשחייה: גמר ושלושה חצאי גמר לישראלהפועל תל אביב ובית''ר ירושלים יעמדו לדין בהתאחדות
עוזב את המועדון. דני אלבס (האתר הרשמי)

דני אלבס עוזב את ברצלונה: ''זה הזמן שלי להגיד שלום''

רביעי | | 22:01    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי חצי עונה בלבד, המגן הימני הוותיק מסיים את הקדנציה השנייה שלו בקטאלוניה לאחר שהמועדון החליט לא לחדש את חוזהו. הברזילאי בן ה-39 מבטיח: ''הסתיים הפרק היפה שלי ויפתח עוד פרק מאתגר''

המגן הוותיק דני אלבס הודיע היום (רביעי) סופית על עזיבתו את ברצלונה בתום חצי עונה בלבד. בכך מסיים הברזילאי בן ה-39 את הקדנציה השנייה שלו במועדון. כזכור, אלבס חתם לקדנציה שנייה במועדון הקטאלני בחודש נובמבר השנה, והיה מוכן להוריד את דרישות השכר שלו למינימום בשעה שבה הצרות הכלכליות של ברצלונה הקשו על המועדון. 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Daniel Alves (@danialves)


אלבס כתב ברשתות החברתיות: "עכשיו הגיע רגע הפרידה. אלה היו מעל 8 שנים שהקדשתי למועדון הזה, לצבעים האלה ולבית הזה. אבל כמו בכל החיים, השנים עוברות, הדרכים מתפצלות וההיסטוריה נכתבת במקומות אחרים וכך היה. ניסו להפרד ממני אבל לא הצליחו, אז אתם לא יכולים לדמיין, או שכן, את רמת העקשנות שלי. עברו עוד שנים, והחיים כמו תמיד, מכבדים את אלה שמכבדים אותם. הם החליטו להעניק לי עוד הזדמנות לחזור לכאן ולהגיד להתראות כמו שצריך, אבל זה לא להתראות בלי להודות לאלה שנמצאים מאחורי הפוקוס, כל אלה שעושים שהעבודה שלנו תהיה מושלמת, לכל אלה, תודה".
 


המגן הוותיק הוסיף: "אני רוצה להודות גם לכל הצוות הטכני שהעניקו לי הזדמנות לחזור למועדון הזה וללבוש שוב את המדים המופלאים האלה, אתם לא יודעים כמה אני שמח. אני מקווה שלא יתגעגעו לשטויות שלי והשמחה היום יומית שלי. הלוואי ואלה שנשארים ישנו את ההיסטוריה של המועדון הנפלא הזה, אני מאחל זאת מכל הלב. 23 תארים, 2 טריפלטים, 1 סקסטטה וספר גדול מזהב שנכתב. הסתיים הפרק היפה שלי ויפתח עוד פרק מאתגר. שהעולם לא ישכח, אריה בן 39 ימשיך להיות אריה משוגע. כמו תמיד, ויסקה בארסה!".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות