איגוד השופטים קיים אירוע חגיגי לרגל פתיחת העונההפועל ב''ש: ''בכל אצטדיון נבוא להשלים את המשימה''סרחיו גומס בדרך למנצ'סטר סיטי, מויסה קן הוצע לניסריאל מדריד פייבוריטית בספרד, קרב צמוד צפוי באיטליהאנצ'לוטי: ''בנזמה הוא מנהיג, ראוי לזכות בכדור הזהב''בפעם החמישית: ריאל מדריד זכתה בסופר קאפ האירופידז'יקיץ': ''אולי השמות לא מפוארים, אך תנו לנו צ'אנס''עדיין במאזן מושלם: נבחרת הנוער עלתה לחצי הגמרעסקת בית''ר י-ם: ג'קי בן זקן תיווך בין חוגג לאברמובאיביץ': ''זה משחק שכל דבר יכול לקרות בו, רוצים לנצח''
נבחרת הנשים (עודד קרני, איגוד הכדורסל)

משלחת של איגוד הכדורסל תצא לביקור היסטורי במרוקו

חמישי | | 10:13    מאת מערכת ישראל ספורט

בפעם הראשונה, משלחת רשמית של האיגוד תצא למדינת ערבית במטרה לחתום על הסכם שיתוף פעולה. במהלך הביקור יתקיים משחק ראווה של נבחרת הנשים בהדרכתו של שרון דרוקר מול הנבחרת המקומית

ביום שני הקרוב תצא משלחת רשמית של איגוד הכדורסל לביקור היסטורי במרוקו. מטרת הביקור היא חתימה על הסכם של שיתוף פעולה בין הצדדים, כשמרוקו היא זו שמבקשת מאיגוד הכדורסל עזרה בפיתוח הכדורסל במדינתה ובעיקר כדורסל הנשים.

זו הפעם הראשונה שמשלחת רשמית של איגוד הכדורסל יוצאת למדינה ערבית כדי לחתום על הסכם שיתוף פעולה. לאיגוד הסכמים כאלו עם לא מעט מדינות, בהן גרמניה, רוסיה, פולין, קפריסין ועוד, אבל הסכם עם מדינה ערבית עוד לא היה.

בראש המשלחת שתפגוש את ראשי הכדורסל במרוקו, יעמוד יו"ר האיגוד עמירם הלוי ואיתו ראש האגף המקצועי נשים באיגוד מוישלה ויינקרנץ. המשלחת תבקר במרקש, בבירת מרוקו, רבאט ומשם תמשיך לאחד מרגעי השיא של הביקור, משחק ראווה של נבחרת הנשים שלנו נגד הנבחרת המקומית, שיתקיים ביום רביעי הבא בקזבלנקה.

המאמן שרון דרוקר ועוזרו רועי לזר, בחרו לנסיעה 10 שחקניות: עדן רוטברג, אלכס כהן, דניאל רבר, טל לב, הדר חדד, מרים חנון, גילי אייזנר, דניאל קארש, אופיר קסטן רז ודור סער.

נגישות