אלטמן כבש בפלייאוף האירופית, בריבו בקונפרנס ליג0:1 דרמטי להפועל פ''ת על כפר קאסם, מכבי יפו דרסהבלסינג אפריפה עלה לגמר אליפות אירופה ב-200 מטרההכרעה בטרנר: 1:1 להפועל ב''ש בחוץ מול קראיובה''כדי לנצח קבוצה כזאת צריך 15 שחקנים ברמה טובה''מאזן מושלם בהכנה: 61:105 קליל לישראל על רומניהמקדמה לקראת הגומלין: מכבי ת''א ניצחה 0:1 את ניסהתעמלות: ארטיום דולגופיאט עלה לגמר אליפות אירופהתחנה חדשה בקריירה: עומרי בן הרוש חתם בנס ציונהבני לם: ''אף פעם לא קל מול קבוצות של יוסי אבוקסיס''
שון וייסמן אחרי הנחיתה (ההתאחדות לכדורגל)

אחרי עיכוב של יותר מ-3 שעות: הנבחרת נחתה באלבניה

רביעי | | 22:49    מאת אדי חליאבין

הטיסה לאלבניה התעכבה במשך יותר משלוש שעות בעקבות משקל עודף במטוס. השחקנים, שהורדו מהמטוס והוחזרו לדיוטי פרי, זעמו: ''בחיים לא קרה לנו דבר כזה''. הנבחרת קיימה אימון קל הבוקר בכפר גלים

פארסה גדולה. נבחרת ישראל עוכבה במשך יותר משלוש שעות בנתב"ג לפני טיסתה הערב (רביעי) לאלבניה לקראת המשחק ביום שישי בטיראנה, בעקבות עודף משקל במטוס של השחקנים. לבסוף, הטיסה יצאו ומההתאחדות לכדורגל עדכנו: "שלושה אנשי צוות יצטרפו לנבחרת מחר עם מטוס שתעמיד לרשות הנבחרת חברת התעופה". לבסוף, הנבחרת נחתה באלבניה בסביבות 22:30.

עומרי גלזר אחרי הנחיתה (ההתאחדות לכדורגל)
מאיר מאירוביץ' איש הכספים בהתאחדות, קובי קטאייב האפסנאי וסוכן הנסיעות שאחראי על הטיסה הורדו מהמטוס ויצטרפו לנבחרת מחר עם מטוס שתעמיד לרשות הנבחרת חברת התעופה. מוקדם יותר נמסר מההתאחדות לכדורגל: "הטיסה של נבחרת ישראל לאלבניה מתעכבת כבר יותר משעתיים כתוצאה מבעיית מטען של חברת התעופה. הנבחרת נמצאת כרגע בשדה התעופה ונעדכן בהמשך". הנבחרת עצמה ערכה אימון בוקר קל בכפר גלים ולא אמורה בכל מקרה לקיים אימון הערב, אלא רק אימון בוקר מחר וכן אימון מסכם בערב.

מוחמד אבו פאני אחרי הנחיתה (ההתאחדות לכדורגל)
מדובר למעשה במטוס קטן, המכיל 80 מקומות, והוא מחולק בין אנשי המשלחת הישראלית והשחקנים לבין מאבטחי השב"כ שיצאו יחד עימם לאלבניה. עם העלייה למטוס התבררה הבעיה, השחקנים הורדו מהמטוס והוחזרו לדיוטי פרי, כאשר אחד מהם אמר: "מה שקרה כאן לא מקצועי בכלל. איך לא בודקים דברים כאלה? איך חוכרים מטוס בלי לדעת את כל הפרטים". אחר הוסיף: "לא נתקלנו בדבר כזה אף פעם. זה פשוט הזוי ולא רציני". אחת האפשרויות שעלתה היא להוריד חלק מהמזוודות וחלק מאנשי הצוות שיגיעו רק מחר לאלבניה.

נגישות