תומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרוממשיכה בבניית הסגל: ג'רל מרטין מצטרף למכבי ת''אפורסם דו''ח האלימות: שירי שואה, התפרעות והומופוביהרכש חדש להפועל ב''ש: דייויד אפיאני חתם לשנתייםליגיונר חדש: אז'ובל חתם בפרת' גלורי האוסטרליתרשמית: גבריאל ז'סוס עבר ממנצ'סטר סיטי לארסנלגלוך: ''עדיין לא מעכלים, לא יודע מה יהיה איתי העונה''תומר גינת: ''האתגר גדול וקשה, אבל מאמינים בעצמנו''דג'וקוביץ' העפיל לרבע גמר ווימבלדון, יפגוש את זינרגודס: ''חש מרירות אחרי הסיבוב הזה, אבל אלה החיים''
נוי דריהן (עמית שיסל, איגוד השייט)

נוי דריהן התעמתה עם קטי ספיצ'קוב והושעתה ל-60 יום

חמישי | | 17:01    מאת מערכת ישראל ספורט

איגוד השייט העניש את דריהן לאחר התקרית המילולית שאירעה באליפות אירופה שהתקיימה באיטליה: ''רואים בחומרה התנהגות בלתי ספורטיבית של מי מהספורטאים הרשומים תחת האיגוד ומייצגים את ישראל''

ועדת המשמעת של איגוד השייט החליטה להשעות היום (חמישי) את השייטת נוי דריהן מפעילות ל-60 ימים. נזכיר כי במהלך ערב התחרות האחרון של אליפות אירופה בגלישה בגארדה אירוע תקרית מילולית בלתי ספורטיבית בין נוי דריהן וקטי ספיצ'קוב, כאשר יש לציין שהתקרית אירעה מחוץ למתחם התחרות. מאמן נבחרת הנשים שחר צוברי היה עד לתקרית.

מאיגוד השייט נמסר בתגובה: "במהלך ערב התחרות האחרון של אליפות אירופה בגלישה בגארדה אירעה תקרית מילולית בלתי ספורטיבית בין נוי דריהן וקטי ספיצ'קוב. התקרית אירעה מחוץ למתחם התחרות. פרטי התקרית הובאו לידיעת ועדת המשמעת של איגוד השייט, שאף קיבלה תלונה רשמית על ידי קטי ספיצ'קוב ומוועדת התחרות, שדנה בערעור שהוגש במקום על ידי ספיצ'קוב".

עוד נמסר: "ועדת המשמעת דנה היום בתלונה והחליטה על השעייתה של נוי דריהן מפעילות למשך 60 ימים. איגוד השייט רואה בחומרה התנהגות בלתי ספורטיבית של מי מהספורטאים הרשומים תחת האיגוד ומייצגים את מדינת ישראל. אנו דוגלים בערך של כבוד הדדי ומגנים כל התנהגות הפוגעת בערך זה. האיגוד ינהג באפס סובלנות כלפי אירועים מסוג זה בעתיד".

נגישות