תומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרוממשיכה בבניית הסגל: ג'רל מרטין מצטרף למכבי ת''אפורסם דו''ח האלימות: שירי שואה, התפרעות והומופוביהרכש חדש להפועל ב''ש: דייויד אפיאני חתם לשנתייםליגיונר חדש: אז'ובל חתם בפרת' גלורי האוסטרליתרשמית: גבריאל ז'סוס עבר ממנצ'סטר סיטי לארסנלגלוך: ''עדיין לא מעכלים, לא יודע מה יהיה איתי העונה''תומר גינת: ''האתגר גדול וקשה, אבל מאמינים בעצמנו''דג'וקוביץ' העפיל לרבע גמר ווימבלדון, יפגוש את זינרגודס: ''חש מרירות אחרי הסיבוב הזה, אבל אלה החיים''
אוהדי בית''ר ירושלים מוחים נגד משה חוגג (ליאת אבשלומי)

אוהדי בית''ר ירשולים יפגינו מול ביתו של אורן חסון

שני | | 10:24    מאת רועי ינקלוביץ

ארגון האוהדים ''שער האריות'' ממשיך במחאה שלו נגד הבעלים ופנה למנהלת וההתאחדות: ''סיימנו לשבת בחיבוק ידיים ולראות איך מוחקים לנו את המועדון. בכל מקום מתוקן הקבוצה הייתה נלקחת ממשה חוגג''

אוהדי בית"ר ירושלים מאסו בסיטואציה בה נמצא המועדון, במסגרתה משה חוגג, שנמצא במרכזה של פרשה פלילית חמורה, ממשיך להחזיק בבעלות על הקבוצה באמצעות הנאמן, עו"ד יצחק יונגר. ארגון "שער האריות", שמוביל את המחאה נגד חוגג, הודיע שיקיים ביום חמישי הפגנה מול ביתו של יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון.
 


במכתב שנשלח למנהלת הליגות ולהתאחדות, נכתב: "בוקר טוב ל'ראשי' הכדורגל בישראל. הקהל של בית"ר דורש מכם תשובות לאיך אתם פועלים להוציא את בית"ר, מהסיטואציה הבלתי נתפסת שהיא מוחזקת כבת ערובה על ידי אדם שחשוד בפשעים חמורים, אדם מעוקל שלא יכול להזרים שקל, אדם שהכריז באמצעות זרועותיו הארוכות שיפעיל את הקבוצה שלנו בתקציב מינימום, אדם שנתן כבטוחות ארנקים דיגיטליים שאותם לא ניתן לפרוע בשעת הצורך. בכל מקום מתוקן בעולם! קבוצת ספורט, בפרט, מועדון כדורגל אהוד כל כך, הייתה נלקחת מאדם כזה, בטח אחרי סאגת הארנקים הדיגיטאלים, רק כאן נותנים לאנשים כאלה לעשות כל העולה על רוחם, לא רק שנותנים אלא שפועלים באפס מעשה ולפעמים אפילו מכשירים את השרץ".

עוד נכתב: "אם הגופים האחראים בכדורגל הישראלי יחליטו לפעול - ולא להמשיך להתבונן מהצד כאילו זו לא הבעיה שלהם - ביתר תצא מהידיים של האיש הזה, אבל ממניעים שאנחנו לא מודעים אליהם עד עכשיו, חודשים ארוכים מרגע המעצר של אדון חוגג לא עשו כלום! כלום! אנחנו דורשים לשמוע מההתאחדות לכדורגל, ממנהלת הליגה ובקרת התקציבים ללא דיחוי לספק לנו הצהרות והבהרות, איך לא נותנים לאדם הזה להמשיך לעשות צחוק ממאות אלפי אוהדים ומהכדורגל הישראלי כולו, איך מחול השדים הזה לא ממשיך בעונה הקרובה ואיך סיטואציות כאלה לא יקרו עוד לעולם! סיימנו לשבת בחיבוק ידיים ולראות איך מוחקים לנו את המועדון. היום זה ביתר מחר זה מועדון אחר".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות