מכבי נתניה המריאה למחנה האימון השנתי בהונגריהגם הוא שם: רפאל נדאל העפיל לרבע הגמר בווימבלדוןדיווח באנגליה: כדורגלן מהפרמייר ליג נעצר בחשד לאונסשוב בבירה: אור זהבי חתם רשמית לעונה בבית''ר י-םחוזר לארץ: סינטאיהו סלליך חתם לשנתיים בהפועל ת''אתומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרוממשיכה בבניית הסגל: ג'רל מרטין מצטרף למכבי ת''אפורסם דו''ח האלימות: שירי שואה, התפרעות והומופוביהרכש חדש להפועל ב''ש: דייויד אפיאני חתם לשנתייםליגיונר חדש: אז'ובל חתם בפרת' גלורי האוסטרלית
מאמן הפועל ירושלים, זיו אריה (ישי נאמן)

הפועל ירושלים סיכמה על הארכת חוזהו של זיו אריה

שני | | 09:14    מאת רועי ינקלוביץ

הקבוצה מהבירה הודיעה רשמית שהמאמן ימשיך לעמוד עונה רביעית על הקווים. אריה: ''המטרה שלנו תהיה להעמיד קבוצה שתבצע קפיצת מדרגה נוספת. מודים על האמון גם ברגעים הקשים, רואים עין בעין''

הפועל ירושלים הודיעה היום (שני) כי מאמן הקבוצה הבוגרת בשלוש השנים החולפות, זיו אריה, יעמוד על הקווים גם בעונת המשחקים הבאה. אריה, שהעלה את הפועל ירושלים לליגה הבכירה אחרי 21 שנה, והשאיר את הקבוצה בעונת הבכורה בליגת העל- זכה לאמון הוועד המנהל והמנהל המקצועי של הפועל, כמי שימשיך להוביל את תהליך הצמיחה של המועדון.
 


זיו אריה אמר: "אני מודה למשפחת הפועל ירושלים על האמון, בהצלחות כמו גם ברגעים הקשים. אנחנו רואים עין בעין את התהליך שהפועל צריכה לעבור כדי להתייצב כגורם מכובד וקבוע בליגה. המטרה שלנו תהיה להעמיד קבוצה שתבצע קפיצת מדרגה נוספת. כבוד גדול עבורי להצעיד את המועדון הנהדר הזה והאוהדים הנפלאים שלו לאתגר הבא. אני מבטיח שהקבוצה תהיה מחוברת לקהל ותביא גאווה לאוהדים.יאללה הפועל!".

יו"ר הוועד המנהל יותם כרמון הוסיף: "אנחנו שמחים להמשיך עם זיו זו השנה הרביעית, ובטוחים שביחד נמשיך גם העונה להשתפר - בהישגים המקצועיים, בקידום השחקנים ובחיזוק המועדון. אנחנו כאן כדי להישאר".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות