תומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרוממשיכה בבניית הסגל: ג'רל מרטין מצטרף למכבי ת''אפורסם דו''ח האלימות: שירי שואה, התפרעות והומופוביהרכש חדש להפועל ב''ש: דייויד אפיאני חתם לשנתייםליגיונר חדש: אז'ובל חתם בפרת' גלורי האוסטרליתרשמית: גבריאל ז'סוס עבר ממנצ'סטר סיטי לארסנלגלוך: ''עדיין לא מעכלים, לא יודע מה יהיה איתי העונה''תומר גינת: ''האתגר גדול וקשה, אבל מאמינים בעצמנו''דג'וקוביץ' העפיל לרבע גמר ווימבלדון, יפגוש את זינרגודס: ''חש מרירות אחרי הסיבוב הזה, אבל אלה החיים''
נבחרת השחייה האומנותית עם מדליית הזהב (באדיבות איגוד השחייה)

זהב לנבחרת השחייה האמנותית בגמר הסבב העולמי

שבת | | 22:01    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי שזכו במדליית הכסף בתרגיל הקבוצתי הטכני, חניכותיהן של אנה טרס, סבטלנה בלכר ולריסה וקנין עלו לראש הפודיום בסופר הפיינל של הסבב העולמי ביוון. הצמד בתרגיל הטכני סיים במקום ה-4 בתום דרמה

נבחרת ישראל בשחייה אמנותית זכתה הערב (שבת) במדליה שנייה בסופר פיינל של הסבב העולמי ביוון. הפעם, הייתה זו מדליית זהב, שהגיעה בתרגיל הקבוצתי החופשי. הנבחרת השיגה ציון של 85.1333 נקודות והשמיעה את התקווה בבריכה ביוון. במקום השני סיימה נבחרת קזחסטן ובמקום השלישי סלובקיה.

את הנבחרת מובילות בתחרות המאמנות אנה טרס, סבטלנה בלכר ולריסה קונין. שחייניות הנבחרת בתרגיל זה היו מאיה דורף, אריאל נשיא, קטי קונין, ניקול נחשונוב, פולינה פריקזצ'יקובה, נוי גזלה, שלי בובריצקי ועדן בלכר. המחליפות היו אביטל פודקופייב ונטע רוביצ'ק.

עוד הערב, הדואט הישראלי, שהורכב מעדן בלכר ושלי בובריצקי, סיים במקום הרביעי בתרגיל הטכני, מרחק עשירית בלבד ממדליה נוספת. שלי ועדן זכו לציון גבוה של 84.2366 נקודות, כשנבחרת ארה"ב שזכתה בארד צברה 84.3622 נקודות. גם הולנד שזכתה בכסף הייתה קרובה עם 84.8617 ובזהב זכתה אוסטריה עם 90.4430 נקודות.

נגישות