חיים: ''דוד פגע לגוליית ברקה, אנחנו פגענו לצרפת בלב''היינו כחולמים: נבחרת הנוער בגמר היורו, 1:2 על צרפתמכבי חיפה גברה 1:2 על מכבי נתניה במשחק אימוןמאות אוהדים מחו נגד משה חוגג באימון בית''ר ירושליםאסף נמני: ''חובת ההוכחה היא עליי, אני לא מפחד מלחץ''השוער מחמוד קנדיל חתם לעונה נוספת בבני סכניןאולטראס הפועל הודיעו רשמית: חרם המינויים הסתייםהפועל ב"ש פתחה את מכירת המנויים לעונת 2022/23הבעלים גולדהאר הגיע למחנה האימונים של מכבי ת''אראשי איגוד ההתעמלות ערכו קבלת פנים חגיגית לנבחרת
מאמן בני סכנין, חיים סילבס (אסף הופמן)

סילבס: ''כל עוד אין החלטה על חיפה, הכל עוד בחיים''

שבת | | 12:15    מאת אדי חליאבין

מאמן בני סכנין הוסיף לקראת המשחק הערב (מוצ''ש, 20:30) מול הפועל ב''ש: ''יהיה משחק קשה, אבל אנחנו מגיעים כדי להילחם על הנקודות. ניסינו לנטרל את השבוע הקשה''. קבהא: ''יש עוד שש נקודות בקופה''

בני סכנין תעשה הערב (שבת, 20:30) את דרכה לטוטו טרנר, שם תנעל את העונה מול השנייה בטבלה, הפועל באר שבע. מאמן האורחת, חיים סילבס, יאלץ לעלות עם הרכב חסר מאוד, כאשר מלבד בירם כיאל הפצוע נוספו לרשימת הנעדרים גם גד עמוס, אנטה פוליץ', מארון גנטוס, עומרי בן הרוש, גבי גורי, רז שטיין ועבדאללה ג'אבר. כפי שנראה כרגע, מרואן קבהא ויזן נאסר יפתחו כבלמים, מופלח שלעאטה יפתח כמגן שמאלי, רועי שוקרני ואיהאב גנאים יפתחו בקישור ובחלק הקדמי יתופקדו מרשל אודה, איברהים קונטה וגיא מלמד.

המאמן חיים סילבס אמר לקראת המשחק: "יהיה משחק קשה, אבל אנחנו מגיעים כדי להילחם על הנקודות. אנחנו כאן עד הסוף, מבחינתי אני לא יודע מה יהיה עם המשחק הקודם נגד מכבי חיפה. אני יוצא מהנחה שכל עוד אין החלטה, הכל עוד בחיים. אנחנו מגיעים הכי מוכנים שאפשר, ניסינו לנטרל את כל השבוע הקשה שעבר על סכנין. הסגל מאוד קצר, אבל הוכחנו העונה שבכל סגל אנחנו מסוגלים להילחם. אני גאה בשחקנים שלי שבכל נסיבות ובכל הזדמנות עשו מעל ומעבר והמועדון הזה נמצא במקום שהוא נמצא בזכות העבודה הזו".
 


על עתידו, אמר המאמן: "נזרקות כל הזמן שאלות לגבי עתידי ולגבי עתידם של עוד שחקנים וזה נורמלי. אני כאן עד הרגע האחרון בהתחייבות שלי מול סכנין, נמתין לראות מה יהיה במשחק הזה ומה יכריע בית הדין כדי לראות איפה זה ממקם אותנו בשנה הזו. בלי קשר סכנין עמדה בגדול בציפיות שלה השנה והצליחה בענק ושאפו גדול לצוות, לשחקנים, להנהלה, לכל מי שהיה פה. נקווה שיתנו אפשרות לקיים את המשחק נגד מכבי חיפה".

הקשר מרואן קבהא הוסיף: "אנחנו מגיעים מוכנים למשחק הזה, רוצים לקחת שלוש נקודות ולשמור על סיכוי לאירופה. נשארו עוד שש נקודות בקופה, נקווה שבמשחק האחרון נגד חיפה נגיע עם סיכוי לאירופה ובסופו של דבר נעשה את העבודה בשני המשחקים שנשארו. עבר עלינו שבוע קשה, נטרלנו את כל הרעשים מסביב. אנחנו מרוכזים רק במשחק הקרוב. אני מקווה שבית הדין יכריע כי זהות העולה לאירופה תהיה על כר הדשא. זה מה שאנחנו רוצים, עבדנו מאוד קשה בשביל זה. אנחנו במאני טיים, ניצחון ויש לנו הזדמנות להגיע לאירופה, אני מקווה שיהיה משחק חוזר נגד מכבי חיפה ורק הערך הספורטיבי ינצח".

ההרכב המשוער: מחמוד קנדיל; פביאן ספורקסלדה, מרואן קבהא, יזן נאסר, מופלח שלאעטה; איהאב גנאיים, רועי שוקרני, בירם כיאל; מרשל אודה, איברהימה קונטה, גיא מלמד.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות