יוגב אלקלעי זכה בארד באליפות אירופה לנוער בשייטהקפטן נשאר: נמרוד לוי האריך את חוזהו בגליל עליוןרפא נדאל שרד מותחן אדיר ועלה לחצי הגמר בווימבלדוןלירוי שאק ביוקנן חתם בנס ציונה, עמית זיס בגלבוע/גלילהפועל ב''ש הפסידה 1:0 לוויסלה קרקוב במחנה האימוןמקום 4 באירופה לדנציגר וגולובטי, שעלתה לגמר נוסףרוכב מהקבוצה הישראלית ניצח קטע בטור דה פראנסאליפות אירופה באתלטיקה עד גיל 23 בדרך לישראלחוזר לצפון: יואב הופמייסטר חתם בעירוני קריית שמונהמכבי חיפה המריאה להולנד, בכר: ''נחבר את החדשים''
דודי סלע בפעולה (רועי שמשון, איגוד הטניס)

דודי סלע: ''אין סיכוי שאהיה מעורב בדברים מהסוג הזה''

חמישי | | 23:01    מאת מערכת ישראל ספורט

לאחר שב''ל'אקיפ'' הצרפתי דווח על חשד להטיית המשחק של הטניסאי הישראלי ברולאן גארוס, סלע הגיב: ''צר לי שגופי תקשורת חושבים קודם כל על הרייטינג שלהם ולא בוחלים לפגוע בשמו הטוב של השחקן''

ב"'ל'אקיפ" הצרפתי מדווחים הערב (חמישי) על חשד כי דודי סלע הטה משחק בסיבוב המוקדמות הראשון של הרולאן גארוס.לפי הדיווח בעיתון הצרפתי המפורסם, הצטברה כמות הימורים חריגה על המשחק בין הישראלי לבין ברנאבה זפאטה-מיראלס, שהסתיים בניצחון קל של הספרדי, 3:6, 0:6. הטענה היא שכמות הימורים גבוהה מדי לטובת אחד השחקנים מעלה חשד, לכאורה, להטיית משחק.
 


סלע פרסם הכחשה גורפת לפרסומים: "לשמחתי, מי שמכיר אותי כשחקן וכבעיקר כאדם, לאורך כל שנות חיי והקריירה שלי, יודע שהדברים שפורסמו היום לא רק שלא נכונים, אלא שאין כל סיכוי שאהיה מעורב בדברים מהסוג הזה. הימורים על משחקי ספורט בכל הענפים קיימים בהרבה מקומות, ואין לי כמובן כל קשר למה שמתנהל שם". 

הישראלי הוסיף: "מי שמעורב בענף אמור בקלות להבין שכשחקן שלא התחרה תקופה ארוכה עקב פציעות, הסיכוי שלי לנצח את המשחק נגד שחקן שדורג הרבה מעליי, היה לא גבוה ממילא, כך שתמוה שהיה צורך בכלל בהימורים מהסוג הזה. צר לי שגופי תקשורת חושבים קודם כל על הרייטינג שלהם ולא בוחלים בלפגוע בשמו הטוב של שחקן, אדם שלא נפל רבב בהתנהלותו במשך עשרות שנים. כשאשוב לארץ אתייעץ עם יועציי כיצד להגיב לפרסום המוזר הזה".

נגישות