תומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרוממשיכה בבניית הסגל: ג'רל מרטין מצטרף למכבי ת''אפורסם דו''ח האלימות: שירי שואה, התפרעות והומופוביהרכש חדש להפועל ב''ש: דייויד אפיאני חתם לשנתייםליגיונר חדש: אז'ובל חתם בפרת' גלורי האוסטרליתרשמית: גבריאל ז'סוס עבר ממנצ'סטר סיטי לארסנלגלוך: ''עדיין לא מעכלים, לא יודע מה יהיה איתי העונה''תומר גינת: ''האתגר גדול וקשה, אבל מאמינים בעצמנו''דג'וקוביץ' העפיל לרבע גמר ווימבלדון, יפגוש את זינרגודס: ''חש מרירות אחרי הסיבוב הזה, אבל אלה החיים''
שחר טיבי (צילום: Moan Photo)

אליפות אירופה בגלישת רוח: טיבי ניצחה בשיוט המרתון

חמישי | | 20:41    מאת מערכת ישראל ספורט

לאחר תחילת יום לא מוצלחת, עם פסילה בשיוט אחד ומקום 27 בשני, כבשה שחר טיבי את המרתון עם ניצחון חשוב שמותיר לה סיכוי לסיים עם מדלייה. אצל הגברים, יואב עומר ירד מהמקום השישי למקום ה-11

אליפות אירופה בגלישה בדגם IQ פויל ממשיכה להיות צמודה ומותחת ביום השיוטים השלישי, עם צמרת צפופה יחסית הן בגברים והן בנשים.

יום השיוטים נפתח בשני שיוטי מסלול, ולאחריהם שיוט מרתון. המרתון הוא שיוט ארוך מאוד, באורך כ- 40 דקות, אשר התוצאה בו חשובה במיוחד, שכן הוא שווה ניקוד כפול. לאחר תחילת יום לא מוצלחת, עפ פסילה בשיוט אחד ומקום 27 בשני, כבשה שחר טיבי את המרתון עם נצחון חשוב.

תוצאה זו סייעה לה להשאר במקום השישי הכללי בתחרות, מרחק 32 נקודות מהמובילה, וחזק בתמונת שיוטי המדליות. במהלך סוף השבוע צפויים עוד שני ימי שיוטים, שיקבעו מי מהנשים יהיו בין 10 הגדולות שיתקדמו למאבק על הפודיום ביום ראשון.

שרון קנטור (מקום 12) ודניאלה פלג (13) ממשיכות את מגמת ההשתפרות לאורך התחרות וטיפסו היום במעלה הדירוג, בעוד שחר רשף (21) ומאיה מוריס (24) נחלשות.

בגברים, יואב עומר, שנהנה אתמול מיום שיוטים מצויין, ירד היום מהמקום השישי ל-11 לאחר שני שיוטים ראשונים חלשים. שני חברי נבחרת נוספים בגברים נמצאים בטווח עשרת הגדולים. תום ראובני ניצח את השיוט הראשון של היום ועלה למקום 15 הכללי, וגם תומר ורדימון (17) התקדם 11 מקומות לעומת אתמול. שניהם צריכים לסגור ביומיים הקרובים את הפער מהמקום העשירי.

נגישות