עם המספר 66: ניר ביטון חתם לשנתיים במכבי ת''אחוס: ''ישראל הייתה הנבחרת הטובה יותר, היה תענוג''אופיר חיים: ''אני משחק אותה 'קול', אבל בפנים גמור''נשארו עם המחמאות: ישראל הפסידה 3:1 לאנגליה בגמרחיזוק נוסף לאלופה: פרנזי פיירו מצטרף למכבי חיפהנשאר במועדון: מוחמד סלאח חתם בליברפול עד 2025זר נוסף למכבי חיפה: המגן פייר קורנו מצטרף רשמיתיורד ללאומית: בן חיים חתם רשמית במכבי פתח תקווה''אור שיפר לאופיר את היכולת להתבונן על בני אדם''עוד ניצחון בהכנה: 1:4 למכבי חיפה על עפולה, צמד לדוד
אסף נמני עם מנחם קורצקי (ישי נאמן)

במקום ניר ברקוביץ': אסף נמני ימונה למאמן הפועל חדרה

חמישי | | 11:32    מאת אדי חליאבין

נמני, שהיה אמור להיות עוזרו של ברקוביץ' העונה, קודם לעמדת המאמן אחרי שהאחרון החליט לא לקחת את התפקיד. הוא שוהה כרגע בחו''ל ויחתום רשמית כשיחזור. במועדון החליטו לא לחכות לחיים סילבס

עוזר מאמן הפועל חדרה בשנה האחרונה, אסף נמני, ישמש בעונה הבאה כמאמן הראשי. נמני היה אמור להמשיך בעונה הבאה כעוזרו של ניר ברקוביץ', אך לאחר שהאחרון הודיע במפתיע שהוא מעדיף לעזוב, נמני יקודם ויעמוד על הקווים כמאמן ראשי. נמני שוהה כעת בחו"ל ועם חזרתו יחתום רשמית על החוזה ויחל לעבוד על רכש עם המנהל המקצועי אורן גולן.

נמני אמר לאחר החתימה: "אני מאושר. התחברתי מהר מאוד למועדון ולאנשים בחדרה ולא בכדי הסכמתי להישאר גם כעוזר מאמן עונה נוספת. אני מודה לאורן גולן ואלי דגני על האמון ושמח מאוד להוביל את הקבוצה. אני מכיר את השחקנים, סומך עליהם ובטוח שנבנה קבוצה טובה שתשמח את האוהדים ואת העיר כולה".

גולן, שכבר מינה בעבר לתפקיד המאמן את ניסו אביטן שהגיע מכדורגל הנשים והנוער, את אורי גוטמן שאימן נערים והיה עוזר מאמן, ואת מנחם קורצקי אחרי שהיה מושבת שנה מפעילות, היה מעוניין מאוד בחיים סילבס. אלא שמאמן בני סכנין - שלא ימשיך במועדון בעונה הבאה - ביקש להמתין עד סוף העונה ובחדרה החליטו בסופו של דבר שלא לחכות. נמני שימש בעבר מאמן ראשי בהפועל מרמורק, הפועל פתח תקווה והפועל קטמון.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות