יוגב אלקלעי זכה בארד באליפות אירופה לנוער בשייטהקפטן נשאר: נמרוד לוי האריך את חוזהו בגליל עליוןרפא נדאל שרד מותחן אדיר ועלה לחצי הגמר בווימבלדוןלירוי שאק ביוקנן חתם בנס ציונה, עמית זיס בגלבוע/גלילהפועל ב''ש הפסידה 1:0 לוויסלה קרקוב במחנה האימוןמקום 4 באירופה לדנציגר וגולובטי, שעלתה לגמר נוסףרוכב מהקבוצה הישראלית ניצח קטע בטור דה פראנסאליפות אירופה באתלטיקה עד גיל 23 בדרך לישראלחוזר לצפון: יואב הופמייסטר חתם בעירוני קריית שמונהמכבי חיפה המריאה להולנד, בכר: ''נחבר את החדשים''
אחרי ביטול המשחק (שימוש לפי סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים)

ההחלטה בעניין העונש של סכנין תתקבל עד ליום שלישי

רביעי | | 19:04    מאת מערכת ישראל ספורט

הסתיים הדיון בנוגע לפארסת ביטול המשחק בין סכנין למכבי חיפה באצטדיון המושבה. הדיין ליובין לסכנין: ''לא מבין את ניסיון ההתנערות שלכם'', דוכי: ''לא היחידים שאשמים, רצינו לדחות''. וגם: ההערכה לגבי העונש

בני סכנין עמדה הערב (רביעי) לדין בבית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל, בעקבות הפארסה שהובילה לביטול המשחק מול מכבי חיפה. הקבוצה מהמגזר עומדת בפני סכנה של ספיגת הפסד טכני, הפחתת נקודות בפתיחת העונה הבאה וכן קנס משמעותי. בסיומו של דיון ארוך, הדיין עו"ד נועם ליובין קבע שההחלטה בנושא העונש תתקבל עד ליום שלישי. כשנאמר לו שזה לא תקין שהעונש נדחה עד לאחרי סיום הליגה, אמר שסיום הליגה לא מעניין אותו, אלא מיצוי העונש בצורה המיטבית. חשוב לציין שבניגוד לבקשה של סכנין, לא יתקיים משחק חוזר מול האלופה. 

במהלך הדיון הטיח הדיין בפני מנכ"ל בני סכנין חאלד קאסום (דוכי) כי לדעתו הוא מנסה להתחמק מאחריות על המחדל האבטחתי שהוביל לצו הסגירה ממשטרת ישראל. אגב, בדיון נכח גם סגן מפקד משטרת פתח תקווה יובל שביט, ששימש כמפקד הכוח באצטדיון המושבה. כמו כן, נכחו בדיון גם סמנכ"ל מינהלת הליגות לכדורגל ניר ינקלביץ', נציגה המשפטי מוטי בורנשטיין ומנהל האירוע משה רוזנטולר. את סכנין ייצג עו"ד יוסי גאייר. דוכי אמר במהלך הדיון: "אנחנו האשמים, אבל לא האשמים היחידים. היתה התנהלות מול המינהלת, המשטרה ואנשי האצטדיון. ביקשנו לדחות את המשחק כבר ביום שישי, אבל המינהלת סירבה".

ינקלביץ' טען כי לאחר שיחות שנערכו עד השעות הקטנות של הלילה שבין ראשון לשני הובהר לסכנין כי עליהם להציג את כל האישורים הדרושים כדי לקיים את ההתמודדות - וקיבל תשובה שבתוך שעתיים "הכל יסתדר". בשלב הזה הדיין ליובין תהה: "אני לא מבין את ניסיון ההתנערות של הקבוצה. עד כה לא שמעתי נטילת אחריות על דבר אחד בכל השתלשלות האירועים". שביט הוסיף כי מפקדיו אישרו להתפשר על 150 סדרנים למרות הדרישה ל־180 כאלה, אך גם זה לא התבצע. עוד נטען כי הגיע אוטובוס ובו נערים צעירים לבושים בווסטים כתומים וללא תעודות מתאימות, כך שהיו סה"כ כ-100 סדרנים מתאימים בלבד.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות