תומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרוממשיכה בבניית הסגל: ג'רל מרטין מצטרף למכבי ת''אפורסם דו''ח האלימות: שירי שואה, התפרעות והומופוביהרכש חדש להפועל ב''ש: דייויד אפיאני חתם לשנתייםליגיונר חדש: אז'ובל חתם בפרת' גלורי האוסטרליתרשמית: גבריאל ז'סוס עבר ממנצ'סטר סיטי לארסנלגלוך: ''עדיין לא מעכלים, לא יודע מה יהיה איתי העונה''תומר גינת: ''האתגר גדול וקשה, אבל מאמינים בעצמנו''דג'וקוביץ' העפיל לרבע גמר ווימבלדון, יפגוש את זינרגודס: ''חש מרירות אחרי הסיבוב הזה, אבל אלה החיים''
סיים את דרכו. גילי לנדאו (ספי מגריזו, ההתאחדות לכדורגל)

גילי לנדאו סיים את דרכו כמאמנה של נבחרת הנשים

רביעי | | 11:41    מאת מערכת ישראל ספורט

10 חודשים אחרי שמונה לתפקיד, ההתאחדות לכדורגל הודיעה על סיום דרכו של המאמן לאחר הטענות הקשות שהעלו שחקניות הנבחרת כלפיו. ההתאחדות הבהירה: ''לא נמצא כל דופי בהתנהלותו של לנדאו''

ההתאחדות לכדורגל הודיעה היום (רביעי) על סיום דרכו של המאמן גילי לנדאו, כ-10 חודשים בלבד לאחר שמונה למאמן נבחרת הנשים. בתקופה האחרונה שלחו 25 שחקניות מכתב חריף להתאחדות לכדורגל, באמצעות עורכת הדין דליה בושינסקי, ובו העלו טענות קשות על ההתנהלות של המאמן וכעת בהתאחדות החליטו לפעול בנושא.

מההתאחדות לכדורגל נמסר: "ההתאחדות לכדורגל ומאמן נבחרת הנשים גילי לנדאו סיכמו על סיום עבודתו בנבחרת הבוגרת לנוכח המחלוקת המקצועית בין המאמן לשחקניות. ההתאחדות לכדורגל תמשיך לשלם את שכרו של לנדאו עד לתום הקמפיין ובזמן הקרוב תמנה מאמן.ת חדש.ה לנבחרת לטובת המשך הקמפיין. ההתאחדות לכדורגל לא מצאה כל דופי בהתנהלותו של לנדאו ומודה לו על תרומתו לענף, אלא שבמצב הנוכחי לא נותרה עוד אפשרות להמשך עבודה משותפת".

השחקניות טענו בין השאר כי לנדאו נוהג ב"זלזול בשחקניות והערות פוגעניות, לרבות לגבי יכולותיהן המקצועיות". בנוסף, נטען כי יש "חוסר הקשבה למצבן הרפואי של השחקניות והתעלמות מחוות הדעת הרפואית של הצוות הרפואי לגבי מצבן הפיזי, מה שמוביל לפציעות. כל זאת בנוסף לרמה מקצועית ירודה, בכל הקשור לתכנים ולאופן הכנת הנבחרת למשימותיה". כמו כן, ישנו סעיף נוסף שנמצא בהליכים משפטיים, ובשלב זה לא נמסר לתקשורת במה מדובר.

נגישות