תומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרוממשיכה בבניית הסגל: ג'רל מרטין מצטרף למכבי ת''אפורסם דו''ח האלימות: שירי שואה, התפרעות והומופוביהרכש חדש להפועל ב''ש: דייויד אפיאני חתם לשנתייםליגיונר חדש: אז'ובל חתם בפרת' גלורי האוסטרליתרשמית: גבריאל ז'סוס עבר ממנצ'סטר סיטי לארסנלגלוך: ''עדיין לא מעכלים, לא יודע מה יהיה איתי העונה''תומר גינת: ''האתגר גדול וקשה, אבל מאמינים בעצמנו''דג'וקוביץ' העפיל לרבע גמר ווימבלדון, יפגוש את זינרגודס: ''חש מרירות אחרי הסיבוב הזה, אבל אלה החיים''
אוהדי בית''ר ירושלים נגד משה חוגג (ליאת אבשלומי)

כ-300 אוהדי בית''ר ירושלים הפגינו ליד ביתו של חוגג

רביעי | | 10:20    מאת מערכת ישראל ספורט

האוהדים אמנם ידעו שבעלי המועדון לא שוהה ביתו אך הגיעו כדי להבהיר שלא יעזבו אותו עד אשר ימסור את הקבוצה. כ-100 עשו דרכם לבית המלון בו הוא שוהה. האוהדים יפגינו פעם נוספת כבר ביום חמישי

כ-300 אוהדי בית"ר ירושלים נכחו אמש (שלישי) בהפגנה בתל אביב מול ביתו של משה חוגג. המשטרה, עם כוח חסר תקדים, חסמה את כל הרחובות והגישה לבניין עקב ההפגנה האלימה שהתרחשה בפעם הקודמת, ולא לקחה סיכון. לאחר מכן, כ-100 מהם הגיעו גם לבית המלון בו מתאחסנים חוגג ואשתו, והפריעו למנוחת האורחים באבוקות וזיקוקים.
 


הבוקר פרסם ארגון האוהדים "Lions gate" הודעה ובה נכתב: "בוקר טוב לקהל היקר ביותר במדינה, עוד ארוכה הדרך אל החופש אבל אנחנו בעלי אמונה, להלן מספר דברים: 1. כל הכבוד לכל מי שנכח אתמול בהפגנה מול ביתו של משה חוגג ושאפו ענק למי שהמשיך בעקבותיו גם לבית המלון. לא לשכוח!! ממשיכים את הקצב וביום חמישי נגיע אליו לבית שוב! רמז 6 תל אביב כולם מגיעים!!!! 2. אנחנו קוראים לכל בעל חוב של בית"ר ירושלים, סוכנים שחקנים ספקים וכו׳ לפעול ולהגיש בקשת פירוק למועדון כדורגל ביתר ירושלים, את הכסף אתם לא תראו! אנחנו מצהירים שאנחנו מוכנים לממן את ניהול ההליך המשפטי עבור מי שיחליט לעשות זאת".

עוד נכתב: "3. אנחנו יודעים בדיוק מי בתוך המועדון פועל כזרועו הארוכה של משה חוגג, אנחנו מודיעים שכל מי שמסייע למה שמתחולל בביתר ולכל מי שפועל להגדיל את הגרעון, נגיע להפגין גם אצלכם, הקיץ עוד ארוך! 4. חוזרים ומדגישים אם ההתאחדות לכדורגל ובקרת התקציבים יאפשרו לחוגג להפעיל את ביתר בתקציב מינימום עיקר ההפגנות יופנו לבתים של ראשי ההתאחדות וליושבת ראש בקרת התקציבים. אנחנו ממליצים שההתאחדות תפעל כבר עכשיו ותודיע למר חוגג שהחגיגה הסתיימה, הגיע הזמן שגם אתם תפסיקו לשבת בחיבוק ידיים". האוהדים הדגישו: "כל ההפגנות וכל פעולות המחאה יתקימו בהתאם להוראות החוק ואנחנו מבקשים מכל האוהדים לשמור על כך".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות