תומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרוממשיכה בבניית הסגל: ג'רל מרטין מצטרף למכבי ת''אפורסם דו''ח האלימות: שירי שואה, התפרעות והומופוביהרכש חדש להפועל ב''ש: דייויד אפיאני חתם לשנתייםליגיונר חדש: אז'ובל חתם בפרת' גלורי האוסטרליתרשמית: גבריאל ז'סוס עבר ממנצ'סטר סיטי לארסנלגלוך: ''עדיין לא מעכלים, לא יודע מה יהיה איתי העונה''תומר גינת: ''האתגר גדול וקשה, אבל מאמינים בעצמנו''דג'וקוביץ' העפיל לרבע גמר ווימבלדון, יפגוש את זינרגודס: ''חש מרירות אחרי הסיבוב הזה, אבל אלה החיים''
מסאי דגו חותם על החוזה (מכבי חיפה, האתר הרשמי)

מסאי דגו מונה למאמן הנוער של מכבי חיפה: ''כבוד גדול''

רביעי | | 08:39    מאת אדי חליאבין

לאחר מינוי עופר פביאן למנהל המקצועי, הבוקר הושלמה גם החתמת המאמן לקבוצת הנוער של הירוקים לשנתיים הבאות. דגו היה נרגש לאחר החתימה: ''המטרה היא לפתח כמה שיותר שחקנים לקבוצה הבוגרת''

המאמן מסאי דגו חתם היום (רביעי) לשנתיים במועדון ויהיה המאמן הבא של קבוצת הנוער של מכבי חיפה. דגו בן ה-36, שאימן את קבוצות הבוגרים של הפועל כפר סבא, הפועל פתח תקווה, עירוני קריית שמונה והפועל עכו, חתם אתמול באמצעות עורך דינו סתיו חכמון על חוזה לשנתיים הקרובות במועדון.

המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, עופר פביאן: "אני שמח מאד על ההחתמה של מסאי דגו. אני בטוח שנעבוד בשיתוף פעולה מלא ונפרה אחד את השני. מסאי מאמן מצוין עם ניסיון בקבוצות בוגרים וידוע כמאמן המקדם שחקנים צעירים, שזו המטרה העיקרית של מחלקת הנוער שלנו. ההחתמה של מסאי, היא צעד חשוב בדרך להשגת המטרות שלנו. מאחל לו בהצלחה".

מסאי דגו (רמי כהן שמאלי)
מסאי דגו עצמו מסר: "כבוד גדול עבורי להצטרף למועדון גדול כמו מכבי חיפה. אני הולך לעבוד קשה ולהחזיר על אמון המועדון בי. המטרה לפתח כמה שיותר שחקנים לקבוצה הבוגרת ובע"ה להצליח ביחד עם כולם". במכבי חיפה הודו לאלון חרזי שאימן את קבוצת הנוער, עם עזיבת בני לם. חרזי שב לתפקידו הקודם כמנהל האקדמיה.

מנהל מחלקת הנוער היוצא והמנכ"ל הנכנס, איציק עובדיה: "אני מוצא חובה נעימה להודות לאלון חרזי על התגייסותו לאימון קבוצת הנוער, אלון נענה לבקשתי להחליף את בני לם עד סיום העונה ועל כך תודתי, אלון ימשיך כמובן ללוות שחקנים במחלקת הנוער במסגרת תפקידו כמנהל האקדמיה בכפר גלים. בהזדמנות זו אני רוצה לאחל לעופר ומסאי הצלחה בתפקידם".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות