יוגב אלקלעי זכה בארד באליפות אירופה לנוער בשייטהקפטן נשאר: נמרוד לוי האריך את חוזהו בגליל עליוןרפא נדאל שרד מותחן אדיר ועלה לחצי הגמר בווימבלדוןלירוי שאק ביוקנן חתם בנס ציונה, עמית זיס בגלבוע/גלילהפועל ב''ש הפסידה 1:0 לוויסלה קרקוב במחנה האימוןמקום 4 באירופה לדנציגר וגולובטי, שעלתה לגמר נוסףרוכב מהקבוצה הישראלית ניצח קטע בטור דה פראנסאליפות אירופה באתלטיקה עד גיל 23 בדרך לישראלחוזר לצפון: יואב הופמייסטר חתם בעירוני קריית שמונהמכבי חיפה המריאה להולנד, בכר: ''נחבר את החדשים''
מאיה מוריס (צילום: Martina Orsini)

אליפות אירופה בגלישת רוח תצא לדרך ביום שלישי

ראשון | | 13:09    מאת מערכת ישראל ספורט

הדרך לפריס עוברת בארץ המגף: נבחרת ישראל בגלישת רוח תפתח בעוד יומיים באיטליה את השתתפותה באליפות אירופה בדגם IQ פויל, בתחרות הגדולה שנותנת את יריית הפתיחה לקמפיין האולימפי הקרוב

לאחר שבועיים של אימונים באתר אליפות אירופה בגלישה יצאו ביום שלישי נבחרות הגברים והנשים בגלישה ליום השיוטים הראשון בתחרות בשאיפה מוצהרת להגיע לפודיום ולהביא מדליה ישראלית.

כזכור, בשנה שעברה זכתה שחר רשף במדליית הארד באליפות. בחודשים האחרונים השתתפה נבחרת הנשים במספר תחרויות וכמה מהגולשות העפילו לגמרים. כעת ינסו בנבחרת הנשים להמשיך את המגמה החיובית.
גם בנבחרת הגברים השאיפה היא להיכנס לשיוטי המדליות. בתחילת השנה זכה תומר ורדימון במדליית הכסף בתחרות בלנזרוטה, שם עלה גם יואב עומר לרבע הגמר.

נבחרת הגברים כוללת את יואב כהן, תום ראובני, יואב עומר, תומר ורדימון, אופק אלימלך, רוי הילל, באז בל ודניאל תשתש. בנשים- מאיה מוריס, דניאלה פלג, שחר טיבי, נעמה גזית, שחר רשף, שרון קנטור וניב רובינסון. בנוסף מייצגת את ישראל קטי ספיצ'קוב, אשר לא מתאמנת עם הנבחרת.

עם הנבחרות נמצא המנהל המקצועי של איגוד השייט אלי צוקרמן וכן המעסה יוחאי הלוי והפזיוטרפיסטית סאסקיה בלום.

באליפות יתחרו 269 גברים ו 102 נשים מ 30 מדינות (כולל לא אירופאיות) והיא מתוכננות במתכונת של 5 ימי שיוטים בהם יתחרו בשלושה מקצים שונים- שיוט, סלאלום ומרתון. ביום האחרון יתקיימו שיוטי המדליות בהם ישתתפו רק עשרת המקומות הראשונים.

נגישות