יוגב אלקלעי זכה בארד באליפות אירופה לנוער בשייטהקפטן נשאר: נמרוד לוי האריך את חוזהו בגליל עליוןרפא נדאל שרד מותחן אדיר ועלה לחצי הגמר בווימבלדוןלירוי שאק ביוקנן חתם בנס ציונה, עמית זיס בגלבוע/גלילהפועל ב''ש הפסידה 1:0 לוויסלה קרקוב במחנה האימוןמקום 4 באירופה לדנציגר וגולובטי, שעלתה לגמר נוסףרוכב מהקבוצה הישראלית ניצח קטע בטור דה פראנסאליפות אירופה באתלטיקה עד גיל 23 בדרך לישראלחוזר לצפון: יואב הופמייסטר חתם בעירוני קריית שמונהמכבי חיפה המריאה להולנד, בכר: ''נחבר את החדשים''
אמילי ברנס (איגוד השחייה)

רשמית: אמילי ברנס מונתה למנכ''לית איגוד השחייה

ראשון | | 10:50    מאת מערכת ישראל ספורט

האיגוד הודיע שברנס תחליף את המנכ''ל היוצא אמיר טיטו ותיכנס לתפקיד באופן מלא בסוף החודש: ''מודה על האמון שנתנו בי''. יו''ר האיגוד מיקי חליקה: ''אני סמוך ובטוח שיחד נוביל את הענף להצלחות רבות''

מנכ"לית חדשה לאיגוד השחייה בישראל. אמילי ברנס היא שנבחרה על ידי ועדת האיתור, ותחליף את המנכ"ל היוצא אמיר טיטו. ברנס תחל חפיפה עם המנכ"ל היוצא באופן מיידי ותיכנס לתפקידה באופן מלא בסוף החודש.

ברנס נבחרה לתפקיד בזכות ההיכרות העמוקה, הניסיון והידע שלה בעולם הספורט הישראלי והבינלאומי. היא צמחה כספורטאית בעולם הכדורגל, הייתה חברת הנהלה באיגוד ההתעמלות, ניהלה פרויקטים בינלאומיים בארץ ובארה״ב והייתה מפקחת במינהל הספורט. היא מחזיקה בתואר ראשון בחינוך גופני ותואר שני בניהול ספורט מאוניברסיטת Fairleigh Dickinson בארה״ב.

אמילי ברנס אמרה לאחר הבחירה בה: "אני מבקשת להודות לוועדת האיתור והנהלת איגוד השחייה על האמון בבחירתי למנכ״לית האיגוד. אני שמחה על הזכות לייצג ולתרום כמיטב יכולתי, נסיוני ומרצי לקידום, התפתחות ויציבות הענף באתגרים השונים".

יו"ר איגוד השחייה מיקי חליקה, שהוביל את ועדת האיתור בה נכללו גם סגן היו"ר שי שכנר וחברת ההנהלה ג'וליה קדם שמואלי: "בשם כל משפחת השחייה הישראלית, אני מברך את אמילי וצריך לה הצלחה בתפקיד. נכונים לנו אתגרים רבים בשנים הקרובות, ואני סמוך ובטוח שיחד נוביל את הענף להצלחות רבות. בהזדמנות זו ארצה להודות שוב למנכ"ל אמיר טיטו על ארבע וחצי שנים פוריות מוצלחות ועל עבודה מקצועית שהובילה את הענף להישגים חסרי תקדים".

נגישות