מכבי נתניה המריאה למחנה האימון השנתי בהונגריהגם הוא שם: רפאל נדאל העפיל לרבע הגמר בווימבלדוןדיווח באנגליה: כדורגלן מהפרמייר ליג נעצר בחשד לאונסשוב בבירה: אור זהבי חתם רשמית לעונה בבית''ר י-םחוזר לארץ: סינטאיהו סלליך חתם לשנתיים בהפועל ת''אתומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרוממשיכה בבניית הסגל: ג'רל מרטין מצטרף למכבי ת''אפורסם דו''ח האלימות: שירי שואה, התפרעות והומופוביהרכש חדש להפועל ב''ש: דייויד אפיאני חתם לשנתייםליגיונר חדש: אז'ובל חתם בפרת' גלורי האוסטרלית
אוהדי בני סכנין בדוחא (ישי נאמן)

בני סכנין ספגה עונש רדיוס, קנס כספי למכבי תל אביב

רביעי | | 14:51    מאת מערכת ישראל ספורט

עונש הרדיוס שעמד על תנאי נגד הקבוצה מהמגזר הופעל בעקבות התפרעויות האוהדים, אך לא יושת על המשחק נגד מכבי חיפה. הצהובים ספגו קנס כספי גבוה - 47,500 אלף ש''ח בשל אירועי המשחק בסכנין

בני סכנין נענשה בעונש רדיוס וכן בקנס של עשרת אלפים שקלים. במועדון טוענים שהעונש נודע להם רק לאחר שההחלטה נשלחה לתקשורת ובסכנין יש זעם גדול על עניין וזה וכן על העונש עצמו. חשוב לציין שכרגע לפחות הרדיוס לא אמור לקרות במשחק הבית הקרוב מול מכבי חיפה, אלא רק בעונה הבאה.

נזכיר שסכנין עמדה לדין אחרי שבדו"ח צוין כי נזרקו בקבוקים וזיקוק מצד קהל אוהדיה. בנוסף, נטען כי היו יריקות לעבר שופט הקו מהיציע שאכלס את אוהדי סכנין. בעקבות אלו היא ספגה את עונש הרדיוס, בעוד הקנס בגובה 10 אלף ש"ח הגיע בשל קריאות 'כהנא מת' ו'שתהיה שואה למכבי', במספר רב של מקרים במהלך המשחק.

בנוסף, בשל התנהגות בלתי הולמת של קהל האוהדים במשחק של מכבי תל אביב מול בני סכנין באצטדיון דוחא, הצהובים נקנסו בסך של 7,500 ש"ח, בעוד על קריאות גזעניות ('שיישרף לכם הכפר', 'מוחמד מת') נענשה הקבוצה בסכום של 40 אלף ש"ח (קנס של 47,500 ש"ח בסך הכול).

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות