ענקית: דיאנה וייסמן קבעה את התוצאה השישית באירופהמנחם קורצקי: ''זה קרש קפיצה, רוצה להישאר כמה שנים''טאלב טוואטחה עזב את מכבי חיפה וחתם בבני סכניןהזר הראשון: עבדול-מאליק אבו חתם בהפועל גליל עליוןציון צמח חתם בראשל''צ, אלעד שחף עובר לליגה הרומניתהפתעת הקיץ של הפועל ב''ש: תומר חמד חתם לשנתייםמכבי חיפה תשלם לגנגאן בונוס עבור הצלחה באירופהנבחרת הנוער תנחת הערב, גלוך ''מבוקש בדורטמונד''5 נקודות לצ'אצ'אשווילי בהפסד גולדן סטייט בליגת הקיץדיווח: ''פולהאם מנסה לקבל את מנור סולומון בחינם''
אצטדיון בלומפילד הריק (חיים בן דוד)

''שוטר נפצע בראשו מבקבוק שזרקו אוהדי הפועל ת''א''

רביעי | | 10:13    מאת אביחי חיים ואדי חליאבין

המשטרה הודיעה שכמה מאוהדי הפועל ת''א השליכו חפצים על האבטחה מחוץ לבלומפילד אמש: ''הם זרקו מטח של אבנים ובקבוקים. קפצו על גגות של רכבים''. וגם: סיכום הניצחון הביתי החשוב על הפועל ב''ש

משטרת ישראל פרסמה הבוקר (רביעי) סרטון, בו נראים אוהדי הפועל תל אביב מתפרעים מחוץ לאצטדיון בלומפילד במהלך המשחק מול הפועל באר שבע. ההפגנה של הקהל האדום הייתה כנגד הבעלים - איציק ושרון ניסנוב - שבה הם דרשו מהאחים למכור את המועדון, בין היתר על רקע ההסכמה לעונש של בית הדין של ההתאחדות לאפשר לקהל של באר שבע להיכנס למשחק בעוד כאמור האוהדים הביתיים נשארו בחוץ.

לאחר טענות האוהדים לאלימות משטרתית, מדוברות המשטרה (יפתח) נמסר: "אתמול בערב במהלך אבטחת משחק הכדורגל ללא קהל בבלומפילד, הגיעו מאות אוהדי הפועל ת"א לאזור האיצטדיון וחסמו את רחוב שארית ישראל. בזמן המחצית, פנה ההמון לעבר שער השחקנים תוך יידוי חפצים לעבר הסדרנים. כוח משטרה שהגיע להרחיק את ההמון נתקל במטח אבנים, בקבוקים וחפצים שונים. פרש משטרה נפגע מבקבוק בראשו. 

עוד נמסר: "תוך כדי ההתפרעות הוצתה אבוקה ימית גדולה שכיסתה את האזור בעשן סמיך, שני מפעילי האבוקה נעצרו. גם בסיום המשחק המשיך הקהל לגדף את השוטרים במילים קשות ('שואה למשטרה', 'משטרה ניאו-נאצים'), תוך אמירות בוטות וגסות כלפי השוטרות שהיו במקום. חלק מההמון, תוך כדי ההתפרעות הקשה, החל לקפץ על גגות רכבים חונים. משטרת ישראל תפעל למיצוי הדין עם המתפרעים ולא תאפשר התנהגות שלוחת רסן ואלימה כלפי שוטרים".

צפו בתיעוד מבלומפילד (דוברות המשטרה):


והיה גם משחק אתמול. בהפועל תל אביב חזרו לחייך לאחר הניצחון המרשים של האדומים על מי שהייתה הטוענת לכתר האליפות, הפועל באר שבע. 1:2 הספיקו לחניכיו של קובי רפואה לקרוא תיגר על המקום הרביעי שם נמצאת מכבי נתניה ואולי לכו תדעו, העונה הלא ברורה הזאת של האדומים תסתיים עם הכרטיס לאירופה? במשחק הבא הם פוגשים את היהלומים של בני לם ומכבי נתניה בקרב ישיר, רגע לפני הדרבי התל אביבי הגדול לצער רבים ללא קהל לפי החלטת בית הדין של ההתאחדות לכדורגל.

מבשל שני השערים, דורון ליידנר, אמר לאחר הניצחון: "שמח לעזור לקבוצה לנצח עם שני הבישולים. יש לנו מטרות העונה, אנחנו רוצים להגיע לאירופה ואני שמח על המשחק. אני חושב שעשינו עונה טובה בסך הכל והדרבי השכיח את זה, צריך לחזור לזה ולחבר רצף ניצחונות. צריך להגיע לדרבי מוכנים ובעזרת השם ננצח. יש לנו משחק חשוב מאוד ביום שני, אנחנו רוצים לבוא ולהוכיח שאנחנו ראויים למקום הרביעי. רוצים להשיג את זה אחרי הרבה שנים שלא השגנו את זה". 

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות