היינו כחולמים: נבחרת הנוער בגמר היורו, 1:2 על צרפתמכבי חיפה גברה 1:2 על מכבי נתניה במשחק אימוןמאות אוהדים מחו נגד משה חוגג באימון בית''ר ירושליםאסף נמני: ''חובת ההוכחה היא עליי, אני לא מפחד מלחץ''השוער מחמוד קנדיל חתם לעונה נוספת בבני סכניןאולטראס הפועל הודיעו רשמית: חרם המינויים הסתייםהפועל ב"ש פתחה את מכירת המנויים לעונת 2022/23הבעלים גולדהאר הגיע למחנה האימונים של מכבי ת''אראשי איגוד ההתעמלות ערכו קבלת פנים חגיגית לנבחרתמוחמד שכר חתם לשלוש שנים נוספות בקריית שמונה
פיטר פלצ'יק חוגג (עודד קרני, איגוד הג'ודו)

טורניר המאסטרס בג'ודו צפוי להתקיים השנה בירושלים

שלישי | | 11:10    מאת מערכת ישראל ספורט

אחד מאירועי הג'ודו הגדולים והחשובים ביותר בעולם, שבו ייקחו חלק 36 הספורטאים הראשונים בדירוג העולמי - צפוי להיפתח ב-19 בדצמבר. פונטי: ''טורניר הספורט היוקרתי ביותר שהספורט הישראלי אירח''

לאחר שבשנים האחרונות זכה איגוד הג׳ודו הישראלי לארח טורנירים בינלאומיים וישראל הפכה לחלק בתי נפרד מהסבב העולמי של תחרויות הג'ודו המובילות, בחר איגוד הג'ודו העולמי בישראל לאירוח הטורניר החשוב והיוקרתי ביותר בסבב, טורניר המאסטרס. מאסטרס 2022 יתקיים בתאריכים 19-21 בדצמבר בירושלים, עם 500 הג'ודאים המובילים בעולם.

המאסטרס נחשב לטורניר השלישי בגודלו ובחשיבותו אחרי אולימפיאדה ואליפות עולם, והספורטאים המשתתפים בו יכולים לזכות בניגוד הגבוה ביותר בדירוג העולמי. מדליית זהב במאסטרס 1,800 נקודות דירוג, מדליית כסף 1,260 נקודות ומדליית ארד 900 נקודות (לשם השוואה, בגראנד סלאם מדליית זהב מעניקה 1,000 נקודות). בכל משקל יתחרו 36 הספורטאים הראשונים בדירוג העולמי, מה שמבטיח שלירושלים יגיעו הג'ודאים הטובים ביותר בעולם. מבחינת ישראל מדובר בהישג יוקרתי ביותר, כאשר בשנה אחת יארח איגוד הג'ודו הישראלי שני טורנירים.

יו"ר איגוד הג'ודו הישראלי, משה פונטי: "עבודה של שנים נושאת היום פרי, זו בשורה אדירה והגשמת חלום, טורניר הספורט היוקרתי ביותר שהספורט הישראלי אירח יגיע לירושלים. הרושם הטוב שאיגוד הג'ודו הישראלי משאיר בכל טורניר שאנחנו מארחים עושה את שלו, ההד החיובי לאחר כל תחרות שאנחנו מקיימים בארץ מביא לעליית מדרגה באופן קבוע. לפני מספר שנים אירחנו כאן את אליפות אירופה עד גיל 23, משם התקדמנו לאליפות אירופה לבוגרים, לאירוח הגרנד פרי, שנתיים אירחנו את הגרנד סלאם, וכעת אנחנו זוכים לארח את הטוב ביותר, המאסטרס. אני רוצה להודות ליו״ר האיגוד העולמי מריוס ויזר, ידיד אמת של ישראל, על האמון והתמיכה שלו בישראל ובג׳ודו הישראלי. צפויה לנו חגיגה של ממש".

נגישות