מוקדמות גביע העולם: ישראל - אסטוניה 50:57 (רבע 3)אופיר חיים לשחקנים: ''אתם הגאווה שלי, אוהב אתכם''אוהדי הפועל התנפלו על רכבו של ורד וקיללו את גוטליבברקוביץ': ''ברגע שעלינו ליגה, ידעתי שאני רוצה להישאר''ענקית: דיאנה וייסמן קבעה את התוצאה השישית באירופהמנחם קורצקי: ''זה קרש קפיצה, רוצה להישאר כמה שנים''טאלב טוואטחה עזב את מכבי חיפה וחתם בבני סכניןהזר הראשון: עבדול-מאליק אבו חתם בהפועל גליל עליוןציון צמח חתם בראשל''צ, אלעד שחף עובר לליגה הרומניתהפתעת הקיץ של הפועל ב''ש: תומר חמד חתם לשנתיים
עומר שמש בתחרות (צילום: windsurfing club Cagliari)

עומר שמש זכה במדליית זהב באליפות אירופה לנוער

שבת | | 23:04    מאת מערכת ישראל ספורט

שני הגולשים הישראלים סיימו במקומות הגבוהים על הפודיום בקליארי והשלימו תחרות נפלאה עבור הנבחרת הישראלית בגלישה: עומר שמש זכה באליפות אירופה לנוער בדגם ביק, מדליית כסף לאדם קוסובצקי

אליפות אירופה בגלישת רוח בדגם ביק הגיעה לסיומה היום (שבת) בקליארי שבסרדיניה (איטליה) עם הישגים מצויינים לנבחרת, ובראשם תואר אלוף אירופה לעומר שמש וסגן אלוף אירופה לאדם קוסובצקי.

עומר שמש, בן ה 15 ממועדון שדות ים, שלט בתחרות מהשיוט הראשון, כאשר הוא מנצח בשמונה מתוך תשעת שיוטי התחרות בהפרש משמעותי, כאשר ברובם מסיים אדם קוסוביצקי, משדות ים, במקום השני.

באיגוד השייט סיפרו כי "הנבחרת הישראלית הייתה כפסע מפודיום ישראלי מלא, כאשר ניר מקל, משייט חיפה, מסיים במקום הרביעי, מרחק 5 נקודות סה"כ ממקום על הפודיום. הנבחרת בכללותה יכולה לסכם תחרות מוצלחת, כאשר גם בבנות מסיימת נעמה פלטניק במקום רביעי ויעל חדש במקום שישי".

מאמן נבחרת הנוער בגלישה, חובב פלג: "הייתה לנו תחרות מדהימה עם תצוגת תכלית של הנבחרת כולה. זו התחרות הבינ"ל הראשונה לכולם וכל אחד ואחת מהם התמודדו בצורה מעוררת השראה עם תחרות לא פשוטה, בגשמים וברוחות חזקות. זו זכות גדולה ללוות ולאמן את דור העתיד של הגלישה בארץ ולהביא לארץ מדליית זהב ומדליית כסף".

נגישות