מוקדמות גביע העולם: ישראל - אסטוניה 44:48 (מחצית)אופיר חיים לשחקנים: ''אתם הגאווה שלי, אוהב אתכם''אוהדי הפועל התנפלו על רכבו של ורד וקיללו את גוטליבברקוביץ': ''ברגע שעלינו ליגה, ידעתי שאני רוצה להישאר''ענקית: דיאנה וייסמן קבעה את התוצאה השישית באירופהמנחם קורצקי: ''זה קרש קפיצה, רוצה להישאר כמה שנים''טאלב טוואטחה עזב את מכבי חיפה וחתם בבני סכניןהזר הראשון: עבדול-מאליק אבו חתם בהפועל גליל עליוןציון צמח חתם בראשל''צ, אלעד שחף עובר לליגה הרומניתהפתעת הקיץ של הפועל ב''ש: תומר חמד חתם לשנתיים
שי קקון (צילום: Thom Touw Photography, Eurlica)

שייט: שי קקון מובילה את אליפות אירופה עד גיל 21

רביעי | | 18:07    מאת מערכת ישראל ספורט

יממה לפני שיוט המדליות, השייטת האולימפית בת ה-19 שי קקון מובילה את אליפות אירופה עד גיל 21 ב-ILCA6 (לייזר רדיאל), כאשר נשארו שני שיוטים לסיום האליפות. מחר בצרפת: שני השיוטים האחרונים

לאחר חמישה ימי תחרות ועשרה שיוטים מובילה הישראלית שי קקון את אליפות אירופה בסירות ILCA6 (לייזר רדיאל), המתקיימת בהורטין, צרפת. לאורך חמשת ימי התחרות שמרה קקון על יציבות, כאשר היא מסיימת את רוב השיוטים בעשירייה הראשונה. בשלושת הימים הראשונים שמרה קקון על המקום השלישי הכללי, אך אתמול ניצלה טעויות של יריבותיה הספרדיות על מנת לעלות למקום הראשון.

גם היום, יומה החמישי של התחרות שמרה קקון על ההובלה, עם שני שיוטים בהם סיימה במקומות 5 ו-2. לפני שני השיוטים האחרונים מחר ממוקמת קקון 15 נקודות לפני הקפריסאית, שבמקום השני, ו- 44 נקודות לפני השייטת הספרדיה. מאידך, הניקוד הנצבר בכל שיוט נגזר מהמיקום, וכיוון שבתחרות משתתפות כ 60 שייטות הכל עוד פתוח וקקון תצטרך לשמור גם מחר על מיקומים טובים כדי להבטיח את הפודיום.

שי קקון, בת ה 19, ייצגה את ישראל במשחקים האולימפיים בטוקיו בשנה שעברה, שם סיימה במקום השלושים. בגלל גילה הצעיר היא זכאית להשתתף הן באליפויות הבוגרים  והן בנוער (U21). קקון מתאמנת תחת המאמן האיטלקי פבריציו לזריני.

נגישות