ברקוביץ': ''ברגע שעלינו ליגה, ידעתי שאני רוצה להישאר''ענקית: דיאנה וייסמן קבעה את התוצאה השישית באירופהמנחם קורצקי: ''זה קרש קפיצה, רוצה להישאר כמה שנים''טאלב טוואטחה עזב את מכבי חיפה וחתם בבני סכניןהזר הראשון: עבדול-מאליק אבו חתם בהפועל גליל עליוןציון צמח חתם בראשל''צ, אלעד שחף עובר לליגה הרומניתהפתעת הקיץ של הפועל ב''ש: תומר חמד חתם לשנתייםמכבי חיפה תשלם לגנגאן בונוס עבור הצלחה באירופהנבחרת הנוער תנחת הערב, גלוך ''מבוקש בדורטמונד''5 נקודות לצ'אצ'אשווילי בהפסד גולדן סטייט בליגת הקיץ
בהפועל חיפה כעסו עליו. עידן לייבה (אומרי דלאל)

אלון תורג'מן: ''אם זה היה הפוך, לא היה נשלף אדום''

רביעי | | 08:42    מאת אדי חליאבין

חלוץ הפועל חיפה, שהורחק באדום ישיר בהפסד בדרבי בחצי הגמר: ''כמה אפשר לקפח אותנו עם השיפוט? זה קורה שבוע אחרי שבוע. מבקש סליחה מיואב שהגיע אתמול לארץ. אוהב וגאה בחולצה האדומה לעד''

זעם גדול בהפועל חיפה על החלטת השופט עידן לייבה להרחיק אמש (רביעי) את אלון תורג'מן לאחר שגלש בצורה מסוכנת לעבר רגליו של סאן מנחם. בוועדה המקצועית של איגוד השופטים הבהירו הבוקר: "בדקה ה-29 בוצעה עבירת משחק חמורה מובהקת, תוך פגיעה באמצעות פקקים חשופים באזור גבוה של רגל היריב. פעולה זו מחייבת התערבות של שופטי המסך והנפת כרטיס אדום ישיר".

הסטורי של אלון תורג'מן
תורג'מן עצמו התקשה לקבל את רוע הגזירה וכתב באינסטגרם: "בראש ובראשונה, אני לוקח אחריות. כמו שידענו לכתוב את ההיסטוריה בעונת הגביע, היום זה אפילו לא היה קרוב. אני לא מתרץ ואפילו שונא את עצמי שאני כותב את זה, הכינו אותנו שכל ספק קטן יהיה לטובת היריבה, אבל בכזאת קלות? כמה אפשר לקפח אותנו עם השיפוט? כמה? זה קורה שבוע אחרי שבוע מפסילת שערים חוקיים, דרך דברים קטנים של מומנטום ועד אדום שהיה אפשר להפעיל שיקול דעת כי באמת שאפילו לא עברה בי המחשבה להיכנס חזק".

חלוץ הפועל חיפה, שגם קרע את החולצה והשתולל לאחר ההרחקה, הוסיף: "הרי זה ברור שאם זה היה הפוך לא היה נשלף כרטיס אדום. אני מבקש סליחה מיואב שהגיע אתמול לארץ, מהצוות, מהשחקנים ומכל אחד ואחת מכם האוהדים שעשיתם תצוגה כמו שרק אתם יודעים. אוהב וגאה בחולצה האדומה לעד, אלון".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות