עומרי גאנדלמן נפצע בברכו, ייעדר לפחות 3 שבועותשביעות רצון במכבי חיפה: ''כל הקרדיט מגיע ליענקל'ה''עם המספר 66: ניר ביטון חתם לשנתיים במכבי ת''אחוס: ''ישראל הייתה הנבחרת הטובה יותר, היה תענוג''אופיר חיים: ''אני משחק אותה 'קול', אבל בפנים גמור''נשארו עם המחמאות: ישראל הפסידה 3:1 לאנגליה בגמרחיזוק נוסף לאלופה: פרנזי פיירו מצטרף למכבי חיפהנשאר במועדון: מוחמד סלאח חתם בליברפול עד 2025זר נוסף למכבי חיפה: המגן פייר קורנו מצטרף רשמיתיורד ללאומית: בן חיים חתם רשמית במכבי פתח תקווה
יוסי אפו מול הונגריה (הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)

זה היה קרוב: נבחרת הכדוריד הפסידה 33:32 להונגריה

רביעי | | 20:59    מאת מערכת ישראל ספורט

מוקדמות אליפות העולם: החבורה של אולג בוטנקו פגשה יריבה חזקה ולא הייתה רחוקה מלהפתיע, אך הפסידה לבסוף בהפרש של שער בודד - למרות 9 שערים של אדיר כהן. הגומלין ייערך ביום שבת בהונגריה

זה היה קרוב כל כך, עד למצב של ההתקפה האחרונה. נבחרת ישראל בכדוריד הפגינה הערב (רביעי) משחק לא רע בכלל מול אחת מהיריבות הכי חזקות באירופה שהיא הייתה יכולה לפגוש, הונגריה, אך הפסידה לה 33:32 במסגרת הסיבוב השלישי והאחרון של מוקדמות אליפות העולם 2023. הגומלין ייערך ביום שבת, בהונגריה, שם אולג בוטנקו, אסף לוי וחניכיהם יקיימו את ליל הסדר לילה לפני כן.

נבחרת ישראל מול הונגריה (הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)
היריבה שהגיעה הערב להיכל בדרייב אין היא מבין הטובות ביבשת, ואף הגיעה לרבע הגמר באליפות העולם האחרונה. יש לה 21 הופעות בסך הכל במעמד והישג השיא שלה היה מקום שני. לעומת זאת, הכחולים-לבנים הגיעו ללא רגשי נחיתות, הובילו בשלבים רבים של ההתמודדות, אך לא הצליחו לשמור על היתרון והפסידו על חודו של שער אחד.

המשמעות של התוצאה היא שבגומלין ישראל תצטרך לנצח בהפרש של יותר משער אחד, או בשער אחד עם סקור יותר גבוה (בעקבות חוק שערי החוץ), על מנת להשיג את הכרטיס לאליפות העולם. כבשו לישראל: אדיר כהן 9 (מ-15), יוסי אפו 7 (מ-8), ירמי סידי ושניר נציה 4 כ"א, עמית סטלמן 3, יונתן דיין ויואב לומברוזו 2 כ"א, דניאל מוסינדי 1.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות