מכבי נתניה המריאה למחנה האימון השנתי בהונגריהגם הוא שם: רפאל נדאל העפיל לרבע הגמר בווימבלדוןדיווח באנגליה: כדורגלן מהפרמייר ליג נעצר בחשד לאונסשוב בבירה: אור זהבי חתם רשמית לעונה בבית''ר י-םחוזר לארץ: סינטאיהו סלליך חתם לשנתיים בהפועל ת''אתומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרוממשיכה בבניית הסגל: ג'רל מרטין מצטרף למכבי ת''אפורסם דו''ח האלימות: שירי שואה, התפרעות והומופוביהרכש חדש להפועל ב''ש: דייויד אפיאני חתם לשנתייםליגיונר חדש: אז'ובל חתם בפרת' גלורי האוסטרלית
מירון חרותי עם המדליה (איגוד השחייה)

מדליית זהב למירון חרותי בשוודיה, מדליית ארד לגורבנקו

שלישי | | 21:18    מאת מערכת ישראל ספורט

נבחרת ישראל בשחייה סיימה את השתתפותה באליפות שטוקהולם הפתוחה עם שתי מדליות נוספות. השחיין רשם את ההישג ב-50 מ' חופשי, השחיינית ב-100 מ' חזה. המאמן אהוד סגל: ''תחרות הכנה חשובה''

נבחרת ישראל בשחייה סיימה הערב (שלישי) את השתתפותה באליפות שטוקהולם הפתוחה עם שתי מדליות נוספות, כאשר מירון חרותי זכה במדליית הזהב ב-50 מטר חופשי ואנסטסיה גורבנקו הוסיפה ארד במשחה ל-100 מטר חזה. בסך הכל מסיימת הנבחרת את התחרות עם 19 גמרים ותשע מדליות כחול-לבן.

מוקד הפעם היה כאמור חרותי, שקבע 22.24 שניות בגמר ה-50 חופשי וזכה במדליה ראשונה מאז המשחקים האולימפיים טוקיו, וכן קבע את זמנו המהיר ביותר העונה. גורבנקו נעלה תחרות מצוינת מבחינתה עם 1:07.73 דקות ב-100 חזה, מעט אחרי סופי הנסון המקומית והאלופה האולימפית מלונדון רותה מיילוטיטה הליטאית. הפיינליסטית האולימפית הישראלית אף זכתה במקום השלישי בדירוג השחייניות המצטיינות של התחרות, אחרי שרה שוטסרום ולואיס הנסון.

עוד הערב, כריס פיצ'וגין סיים במקום השישי בגמר 50 מטר חזה בזמן של 28.12 שניות. יעקב טומרקין קבע את הזמן השישי בטיבו בגמר 200 מעורב אישי (ניצח את גמר ב') עם 2:03.82 דקות, איתן בן שטרית בן ה-18 סיים שמיני בגמר א' באותו משחה עם 2:04.71 דקות.

המאמן אהוד סגל סיכם: "זו הייתה תחרות הכנה חשובה שלנו לקראת גביע האיגוד בו השחייניות והשחיינים צריכים לקבוע את הקריטריונים הבינלאומיים, וכמובן לקראת אליפות העולם ואליפות אירופה בקיץ. אני מרוצה מהביצועים של השחיינים בשלב הזה של העונה ושמח שהכיוון חיובי לקראת תחרויות המטרה של העונה. אני רוצה לציין לטובה גם את נבחרות הנוער והקדטים שלנו, שעשו תחרויות בינלאומיות טובות מאוד בסוף השבוע, ונראה כי גם הן בכיוון הנכון לקראת המטרות בקיץ".

נגישות