חיים: ''דוד פגע לגוליית ברקה, אנחנו פגענו לצרפת בלב''היינו כחולמים: נבחרת הנוער בגמר היורו, 1:2 על צרפתמכבי חיפה גברה 1:2 על מכבי נתניה במשחק אימוןמאות אוהדים מחו נגד משה חוגג באימון בית''ר ירושליםאסף נמני: ''חובת ההוכחה היא עליי, אני לא מפחד מלחץ''השוער מחמוד קנדיל חתם לעונה נוספת בבני סכניןאולטראס הפועל הודיעו רשמית: חרם המינויים הסתייםהפועל ב"ש פתחה את מכירת המנויים לעונת 2022/23הבעלים גולדהאר הגיע למחנה האימונים של מכבי ת''אראשי איגוד ההתעמלות ערכו קבלת פנים חגיגית לנבחרת
נבחרת הפדרציה (אלכס גולדנשטיין ואיגוד הטניס)

נבחרת הפדרציה מול לוקסמבורג, גלושקו: ''מתרגשת''

שני | | 14:38    מאת מערכת ישראל ספורט

הכחולות לבנות יחלו את דרכן בגביע בילי ג'ין קינג, השם החדש של גביע הפדרציה, מחר ב-10:00 ובהמשך יפגשו גם את ליטא ופינלנד. הקפטן רונן מורלי: ''יש לנו נבחרת צעירה מאוד עם עומק של שחקניות טובות''

נבחרת הנשים של ישראל תפתח את הופעותיה בטורניר בילי ג'ין קינג (פדרציה לשעבר) מחר (שלישי) בשעה 10:00 מול נבחרת לוקסמבורג. הנבחרת הגיעה ביום שבת לפינלנד ועסוקה בהכנות אחרונות לקראת הטורניר שמתקיים בעיר ויארומאקי (כשעה וחצי מהלסינקי).

בימים רביעי וחמישי הנבחרת תפגוש את שתי היריבות הנוספות בבית, נבחרות ליטא ופינלנד, סדר המשחקים ייקבע רק בתום יום המשחקים הראשון (מנצחת מול מנצחת ומפסידה מול מפסידה ביום רביעי). בבית המקביל ישחקו יוון, מצרים ונורווגיה, כאשר משחקי ההצלבה בין הבתים אשר יכריעו את הירידה והעליה יתקיימו ביום שישי. לקראת יום המשחקים הראשון יגיע מחר יו״ר האיגוד מר אבי פרץ לפינלנד כדי לתמוך בנבחרת מקרוב ולהעביר את ליל הסדר בשישי עם המשלחת הישראלית.

בנבחרת לוקסמבורג משחקות מנדי מינלה (251 בעולם), מארי ווקרל, קלודין שול, וארנה ברדרביץ׳. הקפטנית של הנבחרת היא אן קרמר, לשעבר מדורגת במקום ה-18 בעולם. בנבחרת הישראלית תשחקנה לינה גלושקו (290 בעולם), שביט קמחי (475 בעולם), ניקול חירין (563 בעולם), מיקה דגן פרוכטמן( 807 בעולם) וניקול נדל (885 בעולם). בצוות הישראלי נמצאים רונן מורלי הקפטן, סנדרה וסרמן המאמנת ואביחי סורוקה פיזיותרפיסט הנבחרת.

נבחרת הפדרציה (אלכס גולדנשטיין ואיגוד הטניס)
הקפטן רונן מורלי לקראת המפגש מול לוקסמבורג: "יש לנו נבחרת צעירה מאוד עם עומק של שחקניות טובות. קיימנו כאן שלושה אימונים עד כה במתחם המשחקים, השחקניות מתאמנות בצורה יוצאת מן הכלל טובה, ברצינות, מלוכדות מאוד ודרוכות לקראת המשחקים. באופן אישי אני מאוד מתרגש לקראת המפגש הראשון מול לוקסמבורג שיחל מחר ומאמין ביכולות של השחקניות ומאוד סומך עליהן".

לינה גלושקו לקראת המשחק מחר: "אני נורא מתרגשת לקראת המשחק מחר ובכלל מהשבוע הקרוב. בשנה שעברה גביע הפדרציה בוטל אז כיף לחזור. יש אווירה כיפית בנבחרת ואני בטוחה שיהיה שבוע אינטנסיבי ומוצלח, מחר יש מפגש לא קל, כמו כל המפגשים בבית. התכוננו מעולה בימים האלה שאנחנו פה, ואגיע לעשות את הכי טוב שלי".

את מחנה האימונים שהתקיים בחיפה בשבוע שעבר סיימה הנבחרת בחמישי האחרון ממש לפני היציאה לפינלנד בביקור מרגש במיוחד במחלקה האונקולוגית בבית החולים שניידר. השחקניות והצוות שיחקו עם הילדים, שוחחו עמם והעניקו להם כדורים חתומים של שחקני נבחרות ישראל. ההתרגשות היתה הדדית והאירוע העניק לילדים שעתיים של הנאה וניתוק מוחלט מהקושי והמקום בו הם נמצאים. במהלך הביקור היה מפגש מרגש במיוחד עם שני שחקני טניס אשר מתמודדים עם מחלת הסרטן ומטופלים במחלקה. באירוע נכחו כל שחקניות הנבחרת: לינה גלושקו, שביט קמחי, ניקול חירין, ניקול נדל ומיקה דגן פרוכטמן, הקפטן רונן מורלי, המאמנת סנדרה וסרמן המנהל המקצועי תומר דנק ויו״ר האיגוד אבי פרץ.

נגישות