אלטמן כבש בפלייאוף האירופית, בריבו בקונפרנס ליג0:1 דרמטי להפועל פ''ת על כפר קאסם, מכבי יפו דרסהבלסינג אפריפה עלה לגמר אליפות אירופה ב-200 מטרההכרעה בטרנר: 1:1 להפועל ב''ש בחוץ מול קראיובה''כדי לנצח קבוצה כזאת צריך 15 שחקנים ברמה טובה''מאזן מושלם בהכנה: 61:105 קליל לישראל על רומניהמקדמה לקראת הגומלין: מכבי ת''א ניצחה 0:1 את ניסהתעמלות: ארטיום דולגופיאט עלה לגמר אליפות אירופהתחנה חדשה בקריירה: עומרי בן הרוש חתם בנס ציונהבני לם: ''אף פעם לא קל מול קבוצות של יוסי אבוקסיס''
דניאלה פלג (Thomas Chang)

דרמה בפלמה: פלג רביעית, רשף ירדה למקום השישי

חמישי | | 20:42    מאת מערכת ישראל ספורט

שייט: מזר האוויר הסוער השפיע על גולשות הרוח בתחרות היוקרתית של גביע הנסיכה, כאשר המובילה איבדה את מקומה. נבחרת ה-470 - שכוללת את ניתאי חסון ונועה לסרי - התקדמה למקום השישי בתחרות

מזג האויר ממשיך להיות פקטור משמעותי בתחרות בפלמה, כאשר גם היום קור רב וגלים גבוהים הקשו מאוד על נבחרות השייט. צוות שייטי ה 470, ניתאי חסון ונועה לסרי ממשיך לשפר מיקומים והיום התקדם עד למקום השישי בתחרות. חסון ולסרי פתחו את היום עם שיוט מצויין, בו הגיעו למקום השני. במהלך השיוט השני סבלו מתקלה טכנית בסירה, שחייבה אותם לפרוש. כרגע ניצב הצוות מרחק 22 נקודות מהמקום השלישי ומחר ינסו לשפר עמדות, בשני השיוטים הסדירים האחרונים שלפני שיוט המדליות ביום שבת.

ניתאי חסון ונועה לסרי (sailing energy1)
בנבחרת הנשים ב iQFoil שינויים בפסגת הגולשות הישראליות, כאשר דניאלה פלג עולה למקום הרביעי הכללי בתחרות. פלג סיימה את שיוטי היום במקומות 7, 12, 6, 1 והתקדמה מקום אחד. כרגע היא במרחק 7 נקודות מהמקום השלישי, המקנה כרטיס אוטומטי לחצי הגמר. שחר רשף, שנהנתה עד כה מימי שיוטים מצויינים ונעה בין המקום השני לשלישי הכללי, סבלה מתנאי הים היום וירדה למקום השישי. רשף פתחה את השיוט הראשון היום עם פסילה בזינוק ולאחריו שיוטים במקומות 5, 29 ו 24. מאיה מוריס ירדה למקום השמיני ומחוץ לשבע הגדולות, ותהיה חייבת יום שיוטים טוב מחר על מנת להכנס לרבע הגמר. 

ב iQFoil גברים יואב עומר שיפר את מיקומו הכללי וכעת הוא ממוקם במקום 13. בקייט פוייל שומרות גל צוקרמן ומיה אשכנזי על מקומות 15 ו 16 בהתאמה.

נגישות