אלטמן כבש בפלייאוף האירופית, בריבו בקונפרנס ליג0:1 דרמטי להפועל פ''ת על כפר קאסם, מכבי יפו דרסהבלסינג אפריפה עלה לגמר אליפות אירופה ב-200 מטרההכרעה בטרנר: 1:1 להפועל ב''ש בחוץ מול קראיובה''כדי לנצח קבוצה כזאת צריך 15 שחקנים ברמה טובה''מאזן מושלם בהכנה: 61:105 קליל לישראל על רומניהמקדמה לקראת הגומלין: מכבי ת''א ניצחה 0:1 את ניסהתעמלות: ארטיום דולגופיאט עלה לגמר אליפות אירופהתחנה חדשה בקריירה: עומרי בן הרוש חתם בנס ציונהבני לם: ''אף פעם לא קל מול קבוצות של יוסי אבוקסיס''
מאיה מוריס (צילום: Thomas Chang)

שייט: שחר רשף במקום השלישי בגביע הנסיכה בפלמה

רביעי | | 22:31    מאת מערכת ישראל ספורט

תחרות השייט היוקרתית בספרד נמשכת. גולשת הרוח הישראלית התקשתה בסלאלום עם גלשן ה-IQ פויל, אבל היא עדיין צפויה להתמודד על מדליה. בגברים, יואב עומר עלה למקום התשיעי הכללי בתום יום מצוין

היום השלישי בגביע הנסיכה בפלמה החל היום (רביעי) באיחור רב עקב תנאי מזג אויר בעייתיים. גשם חזק ורוח שלא הגיעה, השאירו את הנבחרות בצפייה לשיפור, שאכן הגיע בשעות אחר הצהריים.

נבחרת הנשים בגלישה יצאה לשלושה שיוטי סלאלום, שהביאו שינויים מועטים בפסגה. שחר רשף החלה את היום במקום השני הכללי. פסילה בזינוק הראשון ותוצאות 7 ו-5 בשני השיוטים הבאים איפשרו לבריטית ווטסון לחלוף על פניה ולהוריד אותה למקום השלישי הכללי.

יום השיוטים הטוב ביותר היה שיך למאיה מוריס, שסיימה במקומות 3,1,3 ועלתה למקום השביעי הכללי, והיא חזק בתמונת שיוט המדליות, ביחד עם דניאלה פלג (מקום שישי). אל שיוטי המדליות יעלו שבע המובילות בסיום שיוטי מחר, וגם לשחר טיבי (9) יש עוד סיכוי להגיע לשיוטי הגמר.

יואב עומר (צילום: Thomas Chang)
אצל הגברים, שני שיוטים מצויינים (3,3) הזניקו את יואב עומר למקום התשיעי הכללי , במרחק ארבע נקודות בלבד מהמקום השביעי, המקנה מקום בשיוטי המדליות. 

במפרשיות 470 שיפור של מקום אחד לצוות הישראלי של ניתאי חסון ונועה לסרי. הצוות ממוקם במקום השמיני בסיום היום, לאחר שסיימו את שני שיוטים במקום העשירי ובמידה ומחר ימשיכו באותו הקו הם בעלי סיכויים טובים להגיע לשיוט המדליות, אליו נכנסים עשרת הצוותים המובילים.

גולשת הקייט מיה אשכנזי (מקום 16) נהנתה מיום שיוטים מוצלח וחלפה על פני גל צוקרמן, שירדה למקום ה 17. בגברים, דור זרקה ירד גם הוא למקום 16.

נגישות