חיים: ''דוד פגע לגוליית ברקה, אנחנו פגענו לצרפת בלב''היינו כחולמים: נבחרת הנוער בגמר היורו, 1:2 על צרפתמכבי חיפה גברה 1:2 על מכבי נתניה במשחק אימוןמאות אוהדים מחו נגד משה חוגג באימון בית''ר ירושליםאסף נמני: ''חובת ההוכחה היא עליי, אני לא מפחד מלחץ''השוער מחמוד קנדיל חתם לעונה נוספת בבני סכניןאולטראס הפועל הודיעו רשמית: חרם המינויים הסתייםהפועל ב"ש פתחה את מכירת המנויים לעונת 2022/23הבעלים גולדהאר הגיע למחנה האימונים של מכבי ת''אראשי איגוד ההתעמלות ערכו קבלת פנים חגיגית לנבחרת
נבחרת הפדרציה (אלכס גולדנשטיין ואיגוד הטניס)

נבחרת הפדרציה מתכוננת לקראת גביע בילי ג'ין קינג

רביעי | | 14:12    מאת מערכת ישראל ספורט

בטורניר שיתקיים בפינלנד, הוגרלה ישראל יחד עם נבחרות פינלנד, לוקסמבורג וליטא. גלושקו תצטרף לחברותיה לאחר שנוצחה בגמר טורניר פרטוריה. מורלי: ''משימה לא פשוטה, אבל יש לשחקניות פוטנציאל גבוה''

נבחרת הפדרציה של ישראל קיימה לאורך השבוע מחנה אימונים באולם סגור במרכז הטניס והחינוך בחיפה לקראת משחקי בית 2 בגביע בילי ג'ין קינג (השם החדש של גביע הפדרציה) שיצאו לדרך בשבוע הבא ויתקיימו בין התאריכים 12 ל-15 באפריל בפינלנד.

במחנה נכחו הקפטן החדש, רונן מורלי, המאמנת סנדרה וסרמן וארבעת השחקניות שבסגל - ניקול חירין, שביט קמחי, ניקול נדל מיקה דגן פרוכטמן ואליהן מצטרפת היום לינה גלושקו אשר סיימה שבוע מצויין מבחינתה כאשר נעצרה אתמול רק בגמר טורניר פרטוריה בדרום אפריקה על סך פרסים של 60,000 דולר. את המחנה ליווה מקרוב ותמך לאורך כל השבוע המנהל המקצועי של האיגוד תומר דנק.

מורלי הציג בפני השחקניות במהלך המחנה את האני מאמין שלו ואת החזון לנבחרת לשנה הקרובה, כאשר מלבד הטורניר אשר ייצא לדרך ביום שלישי הבא, יתקיימו במהלך השנה אימונים משותפים לשחקניות הנבחרת. מורלי מתכוון לעקוב אחרי השחקניות לאורך כל השנה, להיות אתן ועם מאמניהן בקשר רציף ולהעניק תמיכה מקצועית..

נבחרת הפדרציה (אלכס גולדנשטיין ואיגוד הטניס)
בטורניר הוגרלה ישראל יחד עם נבחרות פינלנד, לוקסמבורג וליטא, כאשר בבית השני ישחקו מצרים, יוון ונורבגיה. שתי נבחרות יעלו לבית 1 ושתיים תרדנה לבית 3. 

מורלי מסר: "אני מאוד מתרגש לפגוש את השחקניות ולעבוד אתן על המגרש ומצפה בכיליון עיניים לשנת העבודה הקרובה עם כל האתגרים והמשימות שעומדים לפנינו. יש לנו משימה לא פשוטה ומאוד מאתגרת בשבוע הבא, השחקניות שלנו מאוד מוכשרות עם פוטנציאל מקצועי גבוה מאוד והמטרה העיקרית שלי היא לגרום להן להאמין בעצמן וביכולות שלהן״

מאמנת הנבחרת סנדרה וסרמן: "אנחנו מגיעות לטורניר לאחר הכנה מאוד טובה שעשינו השבוע, והבנות מגיעות מוכנות מאוד. אני חושבת שבכל מפגש נגד היריבות השונות יש לנו סיכוי טוב לנצח ואני באמת מאמינה בשחקניות ושאפשר לעשות את זה".

נגישות