אלטמן כבש בפלייאוף האירופית, בריבו בקונפרנס ליג0:1 דרמטי להפועל פ''ת על כפר קאסם, מכבי יפו דרסהבלסינג אפריפה עלה לגמר אליפות אירופה ב-200 מטרההכרעה בטרנר: 1:1 להפועל ב''ש בחוץ מול קראיובה''כדי לנצח קבוצה כזאת צריך 15 שחקנים ברמה טובה''מאזן מושלם בהכנה: 61:105 קליל לישראל על רומניהמקדמה לקראת הגומלין: מכבי ת''א ניצחה 0:1 את ניסהתעמלות: ארטיום דולגופיאט עלה לגמר אליפות אירופהתחנה חדשה בקריירה: עומרי בן הרוש חתם בנס ציונהבני לם: ''אף פעם לא קל מול קבוצות של יוסי אבוקסיס''
מימין: צחי וייס, גילי לוסטיג, יעל ארד, גדי טפר ועוז ברלוביץ' (עודד קרני, בוועד האולימפי)

''ארקיע'' תטיס את המשלחת האולימפית לפריס 2024

רביעי | | 10:38    מאת מערכת ישראל ספורט

חברת התעופה חתמה על הסכם חסות רב שנתי עם הוועד האולימפי, במסגרתו תוביל את המשלחת הישראלית באולימפיאדה. סמל הוועד יוטבע על מטוסי החברה. ארד: ''תמיכתם תסייע בהישגים ובפיתוח כישרונות''

חברת התעופה "ארקיע" והוועד האולימפי בישראל חתמו אתמול (שלישי) על הסכם חסות רב שנתי במסגרתו ארקיע תהיה המובילה הרשמית של משלחת ישראל למשחקים האולימפיים, פריס 2024. ארקיע תטיס את המשלחות האולימפיות של ישראל למשחקים האולימפיים האירופאיים שיהיו בפולין ב-2023 ושנה לאחר מכן תטיס את משלחת ישראל לאירוע הספורט הגדול והיוקרתי בעולם - המשחקים האולימפיים בבירת צרפת.

בכך תסייע ארקיע למאמץ הלאומי של ייצוג ישראל על הבמה הספורטיבית הבינלאומית .במסגרת הסכם החסות, סמליל  הוועד האולימפי בישראל יוטבע על מטוסי ארקיע ויופץ בכל ערוצי השווק וההפצה של החברה.  במסגרת החסות תעודד אוהדי ספורט רבים מישראל להגיע למשחקים האולימפיים כל זאת במטרה ברורה לתת גב ועידוד למשלחת הישראלית".

מנכ"ל ארקיע אינטרנשיונל, עוז ברלוביץ', אמר מיד לאחר חתימת ההסכם: "אנו  נרגשים ושמחים שהוועד האולימפי בישראל בחר בנו להוביל את משלחת ישראל למשחקים האולימפיים שיתקיימו בפריס בקיץ 2024. בחזונה רואה עצמה  ארקיע כבית של הספורט הישראלי ושיתוף הפעולה עם הוועד האולימפי בישראל מהווה נדבך מרכזי  וחשוב ביותר בחזון זה. ארקיע מבקשת לכבד את זכר י"א חללי מינכן ומקווה להטיס את המשלחת הישראלית, הכוללת את משפחות הי"א, לטקס המרכזי שיתקיים ב-5 ספטמבר הקרוב במינכן".

מימין: יעל ארד, גדי טפר ועוז ברלוביץ' (עודד קרני, הוועד האולימפי)
מנהל מחלקת הפרויקטים וממונה תחום הספורט בארקיע, צחי וייס, שהיה מיוזמי ההסכם, אמר: "ארקיע גאה ושמחה להיות חלק מהמשפחה העסקית המדהימה של החברות הישראליות התומכות בוועד האולימפי בישראל ובמשלחת  לפריס 2024. תודה לוועד האולימפי בישראל שבחר בנו כשותף עסקי שלו. אנו מאחלים לספורטאים והספורטאיות של ישראל הצלחה רבה  בתחרויות הקרבות לקראת המשחקים האולימפיים ובהישגים מרשימים במשחקים האולימפיים עצמם".

יו"ר הוועד האולימפי בישראל, יעל ארד, אמרה במעמד חתימת ההסכם: "אנחנו נרגשים להצטרפותה של חברת ארקיע לנבחרת החברות המסחריות המובילות בישראל בתחומן, שבחרו לתת אמון במשלחת האולימפית של ישראל במחזור פריס 2024 ואשר רואות בערכים שמייצגת המשלחת האולימפית של ישראל - מצוינות חסרת גבולות, נחישות וגיוון בחברה הישראלית – ערכים משמעותיים לכל גוף בכל תחום. התמיכה של ארקיע תאפשר לנו בוועד האולימפי בישראל להפנות משאבים נוספים לתמיכה בתוכניות ההישגיות שלנו במשלחות האולימפיות לבוגרים ולא פחות חשוב לכישרונות הנוער שלנו המתכוננים למשחקים האולימפיים בלוס אנג'לס 2028" .

נגישות